Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Terra Militaris: Firearms (WWW)
OkładkaTerra Militaris: Firearms (WWW)

Terra Militaris: Firearms WWW

Terra Militaris: Firearms to historyczna gra MMORTS czasu rzeczywistego rozgrywana w oknie przeglądarki. Gracze stają na czele starożytnych cywilizacji w walce o absolutną dominację.

Strategiczne | zagraj za darmo | MMORTS | przeglądarkowe | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Terra Militaris: Firearms Premiera WWW

27listopada2010

producent: Snail Games wydawca: Gala Networks Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Terra Militaris: Firearms

Sid Meier's Civilization V

Age of Empires

Cywilizacja 2: Próba Czasu

Terra Militaris: Firearms to przeglądarkowa gra MMORTS na motywach historycznych, która rozgrywana jest w czasie rzeczywistym. Odpowiedzialne za jej powstanie jest studio Snail Game.

Akcja tytułu obraca się wokół życia starożytnych cywilizacji. W grze do wyboru są cztery odrębne nacje: Egipt, Chiny, Persja oraz Rzym. Gracze stają na czele wybranej przez siebie grupy, a następnie stopniowo rozbudowują założone miasta, aż osiągną one poziom rozległych imperiów. Podczas rozgrywki przechodzimy kolejno przez pięć różnych er rozwoju, zaczynając od Prymitywnej, a na Imperialnej kończąc.

Terra Militaris: Firearms kładzie duży nacisk na kwestie ekonomiczne. Gracze muszą odkrywać nowe szlaki handlowe i sprzedawać swoje towary z możliwie największym zyskiem, by odnieść sukces. Tytuł oferuje także rozbudowany tryb wojenny, w ramach którego dostępne są m.in. potyczki nacji 10 na 10. Walczyć możemy zarówno przeciwko innym graczom, jak i NPC. Kluczowym aspktem rozgrywki jest nieustanny podbój i poszerzanie granic własnego imperium. Na czele armii stoją specjalni bohaterowie, których rekrutujemy w tawernie. Każdy z nich może być indywidualnie wyposażony i przeszkolony.

Graficznie Terra Militaris: Firearms przywodzi na myśl taki klasyki jak Age of Empires. Modele jednostek są wykonane starannie i z dbałością o szczegóły. Całość obserwujemy z typowej dla produkcji tego typu perspektywy izometrycznej.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Terra Militaris: Firearms: 12+