Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Tennis Masters Series 2003 (PC)
OkładkaTennis Masters Series 2003 (PC)

Tennis Masters Series 2003 PC

Kolejna symulacja tenisa z firmy Microids. Ponownie możemy stać się światowej klasy tenisistą i uczestniczyć w najsłynniejszych turniejach tenisowych Masters Series.

Sportowe | tenis

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tennis Masters Series 2003 Premiera PC

1listopada2002

producent: Microids/Anuman Interactive wydawca: Microids/Anuman Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Tennis Masters Series 2003

Virtua Tennis 4

Virtua Tennis 3

Virtua Tennis

Po sukcesie jaki odniosła symulacja gry w tenisa „Tennis Masters Series”, jej twórca, firma Microids, zdecydował się na dalszy rozwój tej serii i w owocem tej decyzji jest „Tennis Masters Series 2003”. Ponownie możemy stać się światowej klasy tenisistą i uczestniczyć w dziewięciu najsłynniejszych turniejach tenisowych Masters Series rozgrywanych w różnych miejscach na całym świecie, tj. w Miami, Toronto, Cincinnati, Monte Carlo, Rzymie, Hamburgu, Madrycie, Paryżu oraz Indiana Wells. Ponadto najlepsi mogą zakwalifikować się do turnieju Tennis Masters Cup w Szanghaju i zostać najlepszym zawodnikiem na świecie.

W „Tennis Masters Series 2003” zawarto 67 autentycznych zawodników z całego świata, każdy o charakterystycznych parametrach, szybkości, wytrzymałości, technice gry, itp. Możemy wybrać jednego z tych graczy lub stworzyć swojego własnego tenisistę. Zawodnicy dysponują asortymentem ponad 60 ruchów, mogą także odbijać piłkę na cztery sposoby, tj. piłki podkręcone, szybkie, loby i podcinane. Możliwa jest rozgrywka w trzech różnych poziomach trudności: amateur, pro oraz master.

Gra wyposażona została w poprawiony trójwymiarowy silnik graficzny wykorzystujący dynamiczne cieniowanie i oświetlenie. Jego możliwości najlepiej odzwierciedlają cechy: 500 ruchów zawodników wykonanych w technologii motion capture, zawodnicy złożeni z 6000 polygonów (poprzednio z 3000 polygonów), stadiony składające się z 25,000 polygonów (poprzednio z 15,000 polygonów), nowe tekstury twarzy, nowe ubiory, itp.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 123 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Tennis Masters Series 2003: Odpowiednia dla każdego wieku.