Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Roland Garros 2001 (PC)

Roland Garros 2001 PC

Roland Garros 2001 to kolejna edycja gry sportowej, dzięki której wszyscy gracze mogą wziąć udział w największych turniejach tenisowych na świecie i stanąć na jednym korcie oko w oko z mistrzami tej dyscypliny sportowej.

Sportowe | tenis

PC Windows
Okładka Roland Garros 2001 (PC)

producent: Carapace

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8czerwca2001

7grudnia2001

pudełko PL

Roland Garros 2001 to kolejna edycja gry sportowej, dzięki której możemy wziąć udział w największych turniejach tenisowych na świecie, stając na jednym korcie oko w oko z mistrzami tej dyscypliny sportowej. Rozgrywany co roku turniej Roland Garros to drugie w kolejności zawody tenisowe zaliczane do wielkiego szlema, gromadzące wszelkie sławy światowego tenisa na legendarnych kortach Paryża.

Do wyboru mamy trzy tryby gry: trening, mecz pojedynczy oraz turniej. Rozgrywki toczą się we w pełni trójwymiarowym otoczeniu, na dokładnie odwzorowanych kortach tenisowych przy trybunach wypełnionych publicznością. W sumie możemy wziąć udział w czterech znanych turniejach: Roland Garros, English Open, US Open oraz Australian Open, rozgrywanych na 16 kortach. Do wyboru mamy 32 graczy (16 mężczyzn i 16 kobiet), z których każdy posiada swoje charakterystyczne cechy i styl gry. Odwzorowane zostały wszystkie rodzaje nawierzchni spotykane na kortach.

Gra nastawiona jest głównie na amatorów tenisa, umożliwiając łatwą rozgrywkę dzięki prostocie sterowania. Regulowany poziom trudności pozwoli na zabawę nawet mniej doświadczonym graczom. Dodatkowo zaimplementowano obszerną encyklopedię wiedzy o historii tenisa. Dostępne są opcje rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej lub przy jednym komputerze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 91 głosów czytelników.

Gry podobne do Roland Garros 2001

Klasyfikacja PEGI Roland Garros 2001

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Roland Garros 2001

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D