Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Next Generation Tennis (PC)

Roland Garros 2002 PC

Next Generation Tennis

Next Generation Tennis to druga edycją symulacji tenisa, znanego pod nazwą Roland Garros 2001. Gra wzbogaciła się o drugą oficjalną licencję rozgrywek tenisowych, dzięki czemu można teraz brać udział w turniejach wielkoszlemowych Roland Garros French Open i US Open.

Sportowe | tenis

PC Windows
Okładka Next Generation Tennis (PC)

producent: Carapace

wydawca: Wanadoo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30lipca2002

Next Generation Tennis to druga edycją symulacji tenisa, znanego pod nazwą Roland Garros 2001. Gra wzbogaciła się o drugą oficjalną licencję rozgrywek tenisowych, dzięki czemu można teraz brać udział w turniejach wielkoszlemowych Roland Garros French Open i US Open. W grze znalazło się dwanaście kortów tenisowych o czterech różnych typach nawierzchni, w tym sześć z oficjalnych turniejów o wielkiego szlema. Dodatkowo można znaleźć dwa ukryte korty: pustynny i lodowy. Udoskonalono sposoby uderzania rakietą i odbijania się piłki w zależności od podłoża.

Do wyboru mamy 10 profesjonalnych zawodników (w tym cztery tenisistki) o różnym stylu gry zależnym od ich temperamentu i warunków fizycznych. W czasie rozgrywek znajdziemy się pod opieką profesjonalnego trenera, który dawał nam będzie rady i wskazówki dotyczące taktyki dalszego prowadzenia gry. Gra oferuje kilka trybów gry do wyboru: Training, Arcade, Exchibition, Challenge, Career i Race. Rozgrywka wieloosobowa do 4 osób w sieci lokalnej lub Internecie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Gry podobne do Roland Garros 2002

Wymagania wiekowe Next Generation Tennis

odpowiednia dla każdego wieku

CD Projekt odkrywa kolejne karty

wiadomość24 września 2002

Na internetowej witrynie firmy CD Projekt pojawił się zaktualizowany plan wydawniczy tego krajowego dystrybutora oprogramowania. Przeprowadzone modyfikacje dotyczą wyłącznie rynku konsolowego.

US Open 2002 ozłocony

wiadomość8 sierpnia 2002

Firma Strategy First podała do wiadomości publicznej informację, że wszystkie prace, jakie miały miejsce przy tworzeniu gry US Open 2002 zostały zakończone, a płyta „Gold Master” z tym tytułem powędrowała do tłoczni.

Next Generation Tennis już w lipcu

wiadomość19 czerwca 2002

Francuski wydawca Wanadoo poinformował, że trwają prace nad drugą edycją doskonałej symulacji tenisa Roland Garros 2002. Wydanie światowe będzie jednak nosiło tytuł Next Generation Tennis, chociaż w USA gra pojawi się prawdopodobnie jako US Open 2002. Stanie się tak, ponieważ gra posiada oficjalne licencje słynnych rozgrywek tenisowych Roland Garros i US Open.