Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Tales of Luminaria (AND)
OkładkaTales of Luminaria (AND)

Tales of Luminaria

Spin-off popularnego cyklu jRPG autorstwa Namco Bandai, przeznaczony na urządzenia mobilne. Tak jak poprzednie odsłony serii, Tales of Luminaria zabiera nas do świata fantasy, który musimy uratować przez nadchodzącym złem.

RPG | TPP | fantasy | RPG akcji | jRPG

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tales of Luminaria to kolejna odsłona cyklu jRPG Tales firmy Bandai Namco. Tytuł jest spin-offem głównego nurtu serii przeznaczonym na urządzenia mobilne. Grę zaprojektowano by była przystępna dla nowicjuszy serii.

Fabuła

Tak jak każda gra w cyklu, Tales of Luminaria zabiera gracza do świata fantasy, w którym magia jest wykorzystywana w ramach postępu technologicznego. Krainie tej grozi niebezpieczeństwo, a jej jedyną nadzieją jest grupa bohaterów, którymi steruje gracz. Historia nie jest powiązana z poprzednimi częściami cyklu, a ich znajomość nie jest wymagana.

Mechanika

Tales of Luminaria jest grą RPG, w której rozbudowujemy swoją drużynę, zwiększamy statystyki, zdobywamy lepszą broń i wykonujemy zadania. W odróżnieniu od poprzedniej mobilnej części cyklu, Tales of Crestoria, walka w Luminaria ma miejsce w czasie rzeczywistym. Nasi bohaterowie nabywają różne umiejętności oraz potrafią używać ataków zadających obrażenia od żywiołów.

Kwestie techniczne

Oprawa audiowizualna Tales of Luminaria sprawia przyjemne wrażenie. Szczególnie mogą podobać się widowiskowe animacje ataków oraz przerywniki filmowe w stylu anime. Gra jest w pełni udźwiękowiona w języku angielskim.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Tales of Luminaria: 12+

AND
iOS