Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Supreme Ruler 1936 (PC)
OkładkaSupreme Ruler 1936 (PC)

Supreme Ruler 1936 PC

Supreme Ruler 1936 to opracowana przez zespół Battlegoat gra strategiczna. Pozwala ona na pokierowanie jednym z krajów w czasie II wojny światowej i w kilku latach poprzedzających ten konflikt. Produkcja oferuje rozbudowane mechanizmy rozgrywki oraz wysoki poziom realizmu.

Strategiczne | II wojna światowa | ekonomiczne | RTS | strategiczne wojenne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Supreme Ruler 1936 Premiera PC

12maja2014

producent: Battlegoat Studios wydawca: Battlegoat Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Supreme Ruler 1936

Hearts of Iron III

Europa Universalis III

Victoria II

Supreme Ruler 1936 to rozbudowana strategia czasu rzeczywistego pozwalająca na wcielenie się we władcę jednego państwa, poczynając od tytułowego roku. Grę opracowało studio Battlegoat, czyli zespół odpowiedzialny za wszystkie poprzednie odsłony cyklu.

Zgodnie z tytułem, tym razem możemy pokierować jednym z krajów, które ostatecznie wezmą udział w II wojnie światowej. Gra oferuje szereg obszernych kampanii, zarówno dla Aliantów, jak i Państw Osi. Natomiast w trybie sandbox możemy objąć dowództwo nad dowolnym pojedynczym narodem biorącym udział w konflikcie. Autorzy przygotowali również spory zestaw krótkich scenariuszy historycznych, przeznaczonych dla osób preferujących szybszą rozgrywkę. Produkcja jest realistyczna i odtwarza wydarzenia, które autentycznie miały miejsce w tamtych czasach. Jednocześnie jednak oferuje graczom możliwość zmiany biegu historii.

W Supreme Ruler 1936 stajemy się władcą totalnym, kontrolującym wszystkie aspekty podległych nam krajów. Musimy zająć się rozwojem gospodarki, gdyż tylko w ten sposób uzyskamy środki potrzebne do realizacji naszych planów. Konieczne jest również prowadzenie badań naukowych, a jednym z największych wyzwań jest wygranie wyścigu o opracowanie pierwszej bomby atomowej. Kontakty z innymi narodami kształtujemy za pomocą dyplomacji, handlu, szpiegostwa oraz gróźb. Gdy te metody zawiodą pozostaje nam wojna, prowadzenie której umila bogata taktycznie mechanika starć.

Gra wykorzystuje ulepszoną wersję trójwymiarowego silnika znanego z Supreme Ruler Cold War. Poprawiona została szczegółowość grafiki oraz przejrzystości interfejsu. Ponadto rozgrywkę urozmaica dynamiczny system pogodowy, który w istoty sposób wpływa na przebieg bitew. Poza trybem dla pojedynczego gracza dostępny jest również multiplayer dla maksymalnie 16 osób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-16  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Supreme Ruler 1936: Odpowiednia dla każdego wieku.

Supreme Ruler 1936 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GT lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8