Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Suicide Squad: Special Ops (iOS)
OkładkaSuicide Squad: Special Ops (iOS)

Suicide Squad: Special Ops

Firmowana przez Warner Bros. mobilna strzelanina FPS na kanwie filmu Legion samobójców, będącego z kolei adaptacją popularnej komiksowej serii Suicide Squad. Fabuła gry została luźno oparta na wątkach z filmu, jednak stanowi ona jedynie pretekst do rozgrywki właściwej.

Akcji | DC Comics | FPS | superłotrzy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Suicide Squad: Special Ops Premiera

14lip2016

AND iOS

Gry podobne do Suicide Squad: Special Ops

Dead Effect 2

Dead Trigger 2

Call of Duty: Black Ops Zombies

Suicide Squad: Special Ops to wydana na platformę AND i iOS gra FPS korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Produkcja powstała na kanwie filmu Legion samobójców, który z kolei sam stanowi adaptację serii komiksowej Suicide Squad.

Fabuła

Scenariusz gry oparty jest na wątkach z filmu, ale w praktyce stanowi jedynie pretekst do zabawy i nie zawiera żadnych spoilerów, mogących popsuć kontakt z kinowym pierwowzorem. W trakcie kampanii wcielamy się w jednego z członków tytułowego Legionu samobójców, w skład którego wchodzą groźni superłotrzy. Jest to tajna grupa do zadań specjalnych amerykańskiej agencji ARGUS. Ich posłuszeństwo rozkazom przełożonych gwarantują wszczepiane w ciała bomby.

Mechanika

W wydanym na platformę AND i iOS Suicide Squad: Special Ops trafiamy do miasta Midway, którego ulice opanowały stada potworów. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a zabawa sprowadza się do eliminowania hord nieprzyjaciół. Do wyboru są trzy grywalne postacie – snajper Deadshot, kontrolujący ogień Diablo oraz szurnięta towarzyszka Jokera znana jako Harley Quinn. Każda z tych postaci dysponuje unikalnymi atakami i umiejętnościami specjalnymi, które możemy aktywować po naładowaniu specjalnego symbolu, czego dokonujemy, zabijając wrogów. Niezależnie od tego, kim pokierujemy, pozostałych dwóch członków oddziału kontrolować będzie sztuczna inteligencja.

Deadshot korzysta z karabinu i małych działek na nadgarstkach. Te drugie zadają mniej obrażeń, ale za to mają nieskończoną amunicję. Jego umiejętnością specjalną jest spowalnianie czasu. Diablo wypuszcza z rąk płomienie, ale potrafi też wywołać eksplozję niszczącą wszystko w promieniu kilku metrów. Z kolei Harley walczy kijem baseballowym i rewolwerem, a jej zdolność specjalna pozwala błyskawicznie skracać dystans do wrogów i zabijać ich jednym ciosem.

Tryby gry

Gra oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, który starcza na kilka godzin zabawy. Autorzy przewidzieli jednak możliwość rywalizowania z innymi ludźmi o miejsce w stale uaktualnianych sieciowych rankingach.

Kwestie techniczne

Wydarzenia w Suicide Squad: Special Ops ukazane są za pomocą atrakcyjnej trójwymiarowej oprawy graficznej, w której tekstury i efekty dobrano tak, aby całość wyglądała bardzo komiksowo.

Ostatnia modyfikacja 19 lipca 2016

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Suicide Squad: Special Ops: 12+

Suicide Squad: Special Ops Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND