Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Sudden Strike Forever (PC)

Sudden Strike Forever PC

Dodatek do gry strategicznej czasu rzeczywistego Sudden Strike, rozszerzający standardowe możliwości gry o szereg ulepszeń, które pozwolą zagorzałym fanom strategii spędzić jeszcze kilka dni na frontach II Wojny Światowej.

To jest dodatek do gry Sudden Strike.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Sudden Strike Forever (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29lipca2001

18lutego2003

pudełko PL

Sudden Strike Forever to dodatek rozszerzający możliwości podstawowej gry o szereg ulepszeń (m.in. zmiany interfejsu gry). Dzięki niemu: pojazdy mogą już jeździć do tyłu, dostępny jest krótkodystansowy ogień z haubic, na ciężarówki można ładować skrzynie z amunicją i następnie je transportować, zaś oficerowie podnoszą doświadczenie oddziałów.

Mamy okazję udowodnić nasze zdolności strategiczne w czterech całkowicie nowych kampaniach (Niemcy, USA, Wielka Brytania, USSR) oraz siedmiu pojedynczych misjach. Każda kampania zawiera po trzy misje. Rozgrywają się one w jesiennych i zimowych sceneriach Europy oraz pustynnych warunkach Afryki północnej. Dołączony do gry edytor umożliwia tworzenie własnych map i scenariuszy, dzięki którym wojna może trwać nadal. Dla trybu multiplayer przygotowano 20 nowych misji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Sudden Strike Forever

Wymagania wiekowe Sudden Strike Forever

12+

Wymagania sprzętowe Sudden Strike Forever

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM
Fireglow Games atakuje rynek gier MMO

wiadomość6 października 2005

Firma Fireglow Games, któa powinna być znana graczom z takich produkcji jak Sudden Strike, Cold War czy znajdujący się właśnie w beta fazie testów, Stranger, zapowiedziała chęć zaistnienia na rynku gier MMO. Kandydatem na podbicie ser fanów masowych rozgrywek wieloosobowych będzie rozwinięcie wspomnianego Strangera w pełnoprawną grę MMORTS.

Sudden Strike III – ujawniono datę zakończenia prac i nowe informacje
Sudden Strike III – ujawniono datę zakończenia prac i nowe informacje

wiadomość24 lipca 2004

Producent gier Fireglow poinformował, iż jego najnowsze dzieło - Sudden Strike III, tworzone na innowacyjnym engine Sudden Strike Next7 wejdzie w końcową fazę produkcji już w grudniu tego roku. Program będzie oferować dowodzenie ogromnymi ilościami wojsk, nie zabraknie także nieliniowych misji, których ukończenie możliwe będzie na wiele sposobów. Ukazały się także nowe screenshoty przedstawiające bitwy morskie, które mają być bardzo mocną stroną najnowszego Sudden Strike.

Zapowiedziano wojnę o zasoby - Sudden Strike: Resource War

wiadomość10 czerwca 2004

Miłośnicy i fani gier spod znaku Sudden Strike nie mogą czuć się "opuszczeni" przez twórców tych pozycji. Całkiem niedawno zapowiedziano tworzenie Sudden Strike III a teraz firma Fireglow poinformowała o tworzeniu kolejnego tytułu z tej serii. Wspomniana gra nosi tytuł Sudden Strike: Resource War i według zapowiedzi ma być ostatnim przedstawicielem "użytkowników" oryginalnego silnika 2D z Sudden Strike. Akcja gry przeniesie nas na fronty II Wojny Światowej gdzie obejrzymy wydarzenia oparte na faktach historycznych. Planowana data wydania wypadnie gdzieś pomiędzy sierpniem i wrześniem tego roku.

Nadchodzi Zimna Wojna

wiadomość3 grudnia 2003

Firma Fireglow, która „popełniła” do tej pory Sudden Strike, dodatek doń o nazwie Sudden Strike Forever oraz sequel Sudden Strike 2, poinformowała, że pracuje aktualnie nad zupełnie nową grą. Będzie ona, podobnie jak trzy wspomniane tytuły, strategią czasu rzeczywistego, tyle że przeniesie nas w okres Zimnej Wojny, czyli lata 1950 – 1973. Sama informacja o tym, że gra jest w trakcie produkcji nie jest co prawda nowością (wiadomość o rozpoczęciu prac opublikowana została w sierpniu, znajdziecie ją tutaj), ale autorzy podali właśnie garść szczegółów na jej temat, więc wiemy już, czego możemy się po tym tytule spodziewać.

Tolal War II - drugi nieoficjalny dodatek do Sudden Strike

wiadomość20 marca 2002

Niemiecki Intex Publishing zapowiedział wydanie swojego drugiego nieoficjalnego dodatku do doskonałej strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike. Total War II oferował będzie 23 nowe mapy oraz 30 misji stworzonych na podstawie historycznych wydarzeń z okresu I i II Wojny Światowej, a także wojny w Kosowie.