Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Stellar Dawn (PC)
OkładkaStellar Dawn (PC)

Stellar Dawn PC

Stellar Dawn to przeglądarkowa gra MMO autorstwa studia Jagex Games, które w dorobku ma chociażby takie tytuły jak RuneScape i Transformers Universe. Gracze przenoszą się do świata przyszłości, w którym odwiedzają wiele ciekawych miejsc i toczą dynamiczne pojedynki.

Akcji | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stellar Dawn Premiera PC

anulowana

producent: Jagex Ltd. wydawca: Jagex Ltd. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stellar Dawn to rozgrywana w przeglądarce darmowa gra MMO osadzona w realiach science-fiction, która wyprodukowana została przez studio Jagex Games, znane głównie ze stworzenia szalenie popularnego RuneScape.

Stellar Dawn przenosi graczy do dalekiej przyszłości. Gra wspiera wiele stylów zabawy i pozwala na zwiedzanie szerokiej gamy futurystycznych światów. Zabawa opiera się głównie na dynamicznej walce i wzbogacona została dodatkowo o bogate tło fabularne. Zdecydowana większość zawartości tego tytułu dostępna jest za darmo. Natomiast na osoby, które zdecydują się opłacać abonament czekają naturalnie dodatkowe lokacje, przedmioty, zadania i inne tego rodzaju atrakcje.

Gra wykorzystuje najnowszą wersję silnika znanego z RuneScape i jest największym oraz najbardziej ambitnym projektem, jakiego w swojej historii podjęło się Jagex Games.

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 5.4 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Stellar Dawn: Odpowiednia dla każdego wieku.