Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Steel Panthers 2: Modern Battles (PC)
OkładkaSteel Panthers 2: Modern Battles (PC)

Steel Panthers 2: Modern Battles PC

Druga część znanej strategicznej serii Steel Panthers, dzięki której możemy uczestniczyć w wielkich konfliktach zbrojnych toczących się po Drugiej Wojnie Światowej.

Strategiczne | turowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Steel Panthers 2: Modern Battles Premiera PC

1listopada1996

pudełko PL

1listopada1996

producent: Strategic Simulations Inc. wydawca: Mindscape wydawca PL: Optimus-Bis

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Steel Panthers 2: Modern Battles to sequel gry strategicznej Steel Panthers, w której mogliśmy przenieść się do czasów II Wojny Światowej i stoczyć wiele historycznych bitew rozgrywających się na wszystkich frontach tej wojny. Teraz twórcy przenieśli akcję dalej w przyszłość dając nam możliwość uczestniczenia w sześciu historycznych oraz hipotetycznych konfliktach, które miały miejsce po II Wojnie Światowej, w tym: Korea 1950, Golan Heights 1973, Okinawa 1998, China-War 1997, Desert Storm 1991 oraz Germany 1980 (Trzecia Wojna Światowa).

Gra korzysta z identycznego jak poprzedniczka turowego systemu rozgrywki, a akcja toczy się na podzielonej heksami mapie. Ulepszona została cała oprawa graficzna oraz interfejs, który już poprzednio był wygodny i przejrzysty. Podczas kampanii zarówno fikcyjnych jak i rzeczywistych spotkamy się z całą gamą rzeczywistych jednostek, dowodzić będziemy piechotą, bronią pancerną oraz innymi wyspecjalizowanymi oddziałami, posiadającymi swoje specyficzne współczynniki bojowe oraz przeznaczenie na polu walki.

Autorzy zaimplementowali również dobry edytor umożliwiający nam tworzenie własnych kampanii i bitew oraz opcje, dzięki którym będziemy mogli zagrać z kolegą przy pomocy sieci lokalnej, modemu lub poczty elektronicznej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 2  

Nośnik: 1CD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Steel Panthers 2: Modern Battles: Odpowiednia dla każdego wieku.

Steel Panthers 2: Modern Battles Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM