Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Stargate Online Trading Card Game (PC)
OkładkaStargate Online Trading Card Game (PC)

Stargate Online Trading Card Game PC

Stargate Online Trading Card Game to kolekcjonerska gra karciana, w której zabawa odbywa się online. Niniejszy tytuł oparto na serialu telewizyjnym, w Polsce znanym pod tytułem Gwiezdne Wrota.

Strategiczne | science fiction | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stargate Online Trading Card Game Premiera PC

27kwietnia2007

Stargate Online Trading Card Game to kolekcjonerska gra karciana, w której zabawa odbywa się online. Niniejszy tytuł oparto na serialu telewizyjnym, w Polsce znanym pod tytułem Gwiezdne Wrota. Aby rozpocząć zabawę, należy pobrać z Internetu startowy pakiet kart, za uiszczeniem odpowiedniej opłaty. W owej sześćdziesięcioelementowej tali znajdują się cztery postaci, znane z pierwowzoru (Samantha Carter, Daniel Jackson, Jacko O’Neill i Teal'c).

Łącznie w zabawie można zdobyć prawie trzysta kart, reprezentujących zarówno tych dobrych, jak i złych bohaterów ze wspomnianego serialu. Dla urozmaicenia swojego produktu developerzy zaimplementowali trzy sposoby na zwycięstwo. Pierwszy polega na wysyłaniu drużyny do różnych galaktyk, gdzie na jej członków czeka szereg rozmaitych zadań. W miarę zaliczania kolejnych misji protagoniści rozwijają posiadane zdolności i zdobywają punkty, zamienianie na kolejne elementy talii.

Aby rozszerzyć dysponowany zestaw kart, gracz ma również sposobność do zakupienia dodatkowego pakietu. Poza jedenastoma postaciami znajdować się w nim mogą przeszkody, misje, nowi adwersarze i ekwipunek dla sterowanego teamu (m.in. broń). Użytkownicy mają także okazję do zmierzenia posiadanych przez siebie umiejętności w organizowanych turniejach i ligach. Nagrodę za każde zwycięstwo stanowią kolejne karty.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Stargate Online Trading Card Game: Odpowiednia dla każdego wieku.