Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance (NDS)
OkładkaStar Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance (NDS)

Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance NDS

Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance to kolejna pozycja z cyklu gier na podstawie filmowych Gwiezdnych Wojen. Nasze zadanie polega, na stworzeniu dwuosobowej drużyny, złożonej z członków Zakonu Jedi.

Akcji | TPP | science fiction | Star Wars | filmy | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance Premiera NDS

11listopada2008

pudełko PL

14listopada2008

producent: Krome Studios wydawca: LucasArts wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance

TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles

Tomb Raider: Legend

Star Wars: Lethal Alliance

Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance to kolejna pozycja z cyklu gier na podstawie filmowych Gwiezdnych Wojen. Nasze zadanie polega, na stworzeniu dwuosobowej drużyny, złożonej z członków Zakonu Jedi. Możliwości mamy naprawdę, wiele. Zespół stworzyć można, używając dowolnych kombinacji. Wśród dostępnych bohaterów, ujrzeć między innymi można takie osobowości jak: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano czy Mace Windu.

Każda z postaci, cechuje się, unikalnymi ruchami oraz umiejętnościami. Innowacyjnym rozwiązaniem jest styl walki, gdzie sterujemy wojownikiem za pomocą stylusa. Walki stają się dzięki temu bardziej dynamiczne, a gracz może lepiej wczuć się w machanie mieczem świetlnym.

Dodatkową atrakcją jest budowanie relacji pomiędzy dwiema postaciami. Lepiej, rozwinięta przyjaźń pozwala parze rycerzy Jedi poznawać nowe ataki, techniki oraz odblokowywać specjalne zdolności. Aby w pełni ukończyć wszystkie misje i odblokować bonusy, w postaci ukrytych plansz i przedmiotów, należy wykonywać każdą z misji inną drużyną. Twórcy nie zapomnieli również o trybie multiplayer. Po połączeniu dwóch konsol, możemy walczyć z siłami zła w trybie kooperacji. Fabuła gry bazuje na opowieści, znanej z filmu Star Wars: The Clone Wars.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance cena w dniu premiery: 149,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.