Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Star Wars: Rivals (iOS)

Star Wars: Rivals

Star Wars: Rivals to trzecioosobowa strzelanka. Gracz nie ma pełnej swobody w zakresie eksploracji map. Jego zadaniem jest celowanie, strzelanie oraz wybieranie momentów na przemieszczanie się pomiędzy osłonami.

Akcji | TPP | science fiction | Star Wars | TPS | strzelanki

Okładka Star Wars: Rivals (iOS)

data premiery gry:

anulowana

iOS AND

Star Wars: Rivals to wydana na mobilny system AND i iOS strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowała ją firma Disney.

Fabuła

Gra nie trzyma się jednej ery Gwiezdnych wojen, czerpiąc swobodnie z całej historii cyklu i oferując nam szereg małych, niezwiązanych ze sobą przygód, pozwalających na wcielenie się w wiele sławnych postaci z tego uniwersum. Oznacza to, że nie znajdziemy tutaj rozbudowanego scenariusza, ale za to gra może w interaktywnej formie ukazać wiele aspektów uniwersum Gwiezdnych wojen.

Mechanika

Pod względem mechaniki wydane na platformę AND i iOS Star Wars: Rivals jest strzelanką, w której kamera umieszczona jest za plecami bohatera, a rozgrywka koncentruje się na wykorzystywaniu osłon. Gracz nie dysponuje pełną swobodą eksploracji map, a jego zadaniem jest jedynie strzelanie oraz wybieranie chwili na przemieszczenie się pomiędzy różnorodnymi przeszkodami. Zabawę uatrakcyjnia fakt, że większość osłon nie wytrzymuje długo ostrzału, więc musimy regularnie zmieniać pozycję.

Tryby gry

Star Wars: Rivals oferuje tryb przygodowy dla pojedynczego gracza, w którym zwiedzamy takie miejsca jak Jakku, Bespin czy Takodana. Do tego dochodzą sieciowe potyczki PvP, pozwalające zmierzyć się z innymi graczami na małych arenach.

Starcia multiplayer urozmaica fakt, że przed meczem wybieramy trzy postacie i w trakcie walki możemy w każdej chwili przełączać się między nimi. Ponadto w starciach wspomagają nas jednostki sojusznicze, kontrolowane przez sztuczną inteligencję.

Kwestie techniczne

Gra posiada atrakcyjną trójwymiarową grafikę, która dobrze odtwarza klimat Gwiezdnych wojen.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Star Wars: Rivals

12+

Star Wars: Rivals - trzecioosobowa strzelanka wkrótce trafi na iOS i Androida
Star Wars: Rivals - trzecioosobowa strzelanka wkrótce trafi na iOS i Androida

wiadomość23 czerwca 2017

Ruszyły testy wczesnej wersji Star Wars: Rivals, czyli mobilnej strzelanki z uniwersum Gwiezdnych wojen, w której rozgrywka skoncentruje się na sprawnym korzystaniu z osłon.

iOS
AND