Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Star Wars Battlefront Companion (AND)
OkładkaStar Wars Battlefront Companion (AND)

Star Wars Battlefront Companion

Star Wars Battlefront Companion to dostępna na urządzeniach mobilnych aplikacja towarzysząca wydanej na platformach stacjonarnych sieciowej strzelaninie studia EA DICE.

Strategiczne | science fiction | Star Wars | aplikacja towarzysząca

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Wars Battlefront Companion Premiera

10lis2015

iOS AND

Gry podobne do Star Wars Battlefront Companion

Kingdom Rush Frontiers

Plants vs Zombies

Star Wars: Galactic Defense

Star Wars Battlefront Companion to wydana na system AND i iOS przydatna mobilna aplikacja przeznaczona dla fanów dostępnej na pecetach i konsolach strzelanki Star Wars: Battlefront. Program opracowała firma Electronic Arts i można go pobrać za darmo.

Mechanika

Dostępne na system AND i iOS Star Wars Battlefront Companion ma na celu zwiększenie przyjemności czerpanej z rozgrywek w Star Wars: Battlefront. Po dostarczeniu odpowiednich danych gracze mogą zalogować się na swoje konto, a potem uzyskać dostęp do bogatej bazy informacji opisujących ich dotychczasowe dokonania, rozwój postaci oraz przebieg meczów.

Aplikacja pozwala także przeglądać sieciowe rankingi, dyskutować z innymi fanami na forum oraz zaznajamiać się z wiadomościami dotyczącymi gry. Ponadto istnieje opcja wykorzystania urządzenia mobilnego do wyświetlania map podczas grania na innych platformach.

Dodatkową atrakcją jest umieszczona w aplikacji strategiczna mini-gra, zatytułowana Obrona Bazy. W niej wcielamy się w szefa centrum dowodzenia rebeliantów, który musi odpierać ataki sił Imperium. W tym celu wykorzystujemy znane ze srebrnego ekrany jednostki, takie jak myśliwce X-Wing czy bohaterowie pokroju Luke’a Skywalkera. Wszystkie postacie oraz maszyny przywołujemy na pole bitewne poprzez zagrywanie kart, losowanych z własnoręcznie skomponowanej talii.

Sukcesy w grze Obrona Bazy nagradzane są kredytami, które możemy potem wykorzystać do przyśpieszenia rozwoju w Star Wars: Battlefront. Ta relacja zachodzi zresztą także w drugą stronę. Zwycięstwa i Osiągnięcia na pecetach oraz konsolach odblokowują dostęp do kart, które trafiają do talii w Obronie Bazy.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Star Wars Battlefront Companion: Odpowiednia dla każdego wieku.

Star Wars Battlefront Companion Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND