Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Stan Lee's Hero Command (iOS)
OkładkaStan Lee's Hero Command (iOS)

Stan Lee's Hero Command

Przygotowana we współpracy studia F84 Games z legendarnym rysownikiem komiksów Stanem Lee, mobilna bijatyka "chodzona" z superbohaterami i superłotrami w rolach głównych. Akcja Stan Lee’s Hero Command rozgrywa się w fikcyjnym uniwersum zaatakowanym przez przybyszów z kosmosu.

Akcji | superbohaterowie | beat 'em up | elementy zręcznościowe | superłotrzy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stan Lee's Hero Command Premiera

19mar2015

iOS

19maj2015

AND

producent: F84 Games wydawca: F84 Games Strona oficjalna

Gry podobne do Stan Lee's Hero Command

Spider-Man: Unlimited

Temple Run

Marvel Mighty Heroes

Stan Lee’s Hero Command to chodzona bijatyka z superbohaterami i superłotrami Marvela w rolach głównych. Gra powstała we współpracy studia F84 Games, mającego na koncie m.in. Survival Run With Bear Grylls i Candy Lamb Adventures, z legendarnym rysownikiem komiksów Stanem Lee, twórcą powstaci Spider-Mana, X-Menów i Iron Mana. Tytuł wydano na urządzenia mobilne w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Akcja produkcji rozgrywa się w wymyślonym od podstaw uniwersum, zaatakowanym nieoczekiwanie przez przybyszów z kosmosu, którzy nie spodziewają się jednak, że planetę zamieszkują autentyczni superbohaterowie, zaprojektowani od podstaw przez Stana Lee. Co ciekawe, rola rysownika nie kończy się tylko na tym, gdyż pojawia się on w samej grze, w której staje na czele organizacji Hero Command. Stanowisko szefa obliguje go do wysyłania bohaterów na różnorakie misje.

Gra jest trójwymiarową chodzoną bijatyką. Gracz przejmuje w niej kontrolę nad postaciami obdarzonymi wyjątkowymi mocami i walczy z przeważającymi siłami wroga. Do jego dyspozycji oddano grupę superbohaterów z rosyjskim siłaczem Kapitanem Steamhammerem, małoletnim geniuszem Seerem i akrobatycznymi Bliźniakami na czele, z kolei po drugiej stronie barykady karty rozdają superłotrzy Lord Hibiculus, lider kosmicznej rasy Mrocznych Gnomów, oraz Piaskowa Wiedźma, starożytna mumia przywrócona do życia przez pradawną klątwę.

Rozgrywka sprowadza się do brania udziału w dynamicznych starciach i realizacji głównych oraz pobocznych celów misji, których jest tu w sumie ponad 250. Są wśród nich zadania typowe (zdobądź określoną liczbę punktów, pozbądź się tylu wrogów), jak i nieco bardziej wyszukane, pośród których prym wiodą emocjonujące starcia z bossami. Produkcja może się też pochwalić solidną, trójwymiarową oprawą graficzną i dosyć intuicyjnym systemem sterowania, korzystającym z wirtualnej gałki analogowej oraz przycisków dotykowych wyświetlanych na ekranie.

Ostatnia modyfikacja 23 marca 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Stan Lee's Hero Command: 12+

iOS
AND