Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Sonic 3D: Flickies' Island (PC)

Sonic 3D PC

Sonic 3D: Flickies' Island

Niezwykle kolorowa i zabawna platformówka, w której Sonic musi uwolnić małe ptaszki, które szalony naukowiec zamienił w roboty i co najważniejsze odnaleźć Szmaragdy Chaosu.

Zręcznościowe | platformówki 3D | Sonic

PC Windows
Okładka Sonic 3D: Flickies' Island (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30czerwca1996

20grudnia2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Niezwykle kolorowa i zabawna platformówka firmy SEGA, przeniesiona na platformę PC przez zespół Traveller’s Tales. Jak zwykle Sonic staje do walki ze swoim odwiecznym wrogiem, Dr Robotnikiem. Tym razem musi uwolnić małe ptaszki, które szalony naukowiec zamienił w roboty i co najważniejsze odnaleźć Szmaragdy Chaosu. Jeżeli mu się nie uda, Dr Robotnik przejmie władzę nad światem.

Do przejścia przygotowano siedem zwariowanych poziomów, pełnych tajemnych przejść, pułapek oraz czyhających na każdym kroku robotów i plujących śniegiem bałwanów. Wszystko rozgrywa się w scenerii bajecznie kolorowej Wyspy Flików. Do dyspozycji otrzymamy specjalne wyposażenie, jak sprężyny do przeskakiwania między poziomami czy narty przydatne na zaśnieżonych stokach górskich i zamarzniętych rzekach. Po drodze warto zbierać pierścienie i medale, zamieniane na dodatkowe bonusy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 139 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

Klasyfikacja PEGI Sonic 3D

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Sonic 3D

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
Sonic zagra w golfa!
Sonic zagra w golfa!

wiadomość7 lipca 2006

Obchodzący w tym roku piętnaste urodziny Sonic pojawi się niebawem w kilku grach na konsole. Nie są to jednak jedyne plany słynnego niebieskiego jeża na najbliższe miesiące – maskotka firmy SEGA będzie również bohaterem nowej gry na telefony komórkowe, która ma być… symulacją golfa!

Sonic już wkrótce również w wersji telefony komórkowe
Sonic już wkrótce również w wersji telefony komórkowe

wiadomość23 maja 2006

Jak się okazuje, nowe gry ze słynnym niebieskim jeżem pojawią się nie tylko na stacjonarnych i przenośnych konsolach. Sega zapowiedziała wydanie Sonic Jump w wersji na telefony komórkowe!

Sonic będzie się ścigał

wiadomość8 września 2005

Ostatnio informowaliśmy Was o plotkach i spekulacjach dotyczących nowej gry z ponaddźwiękowym jeżem w roli głównej. Dzisiaj możemy podać już oficjalne informacje. Sega ogłosiła, iż nowy produkt z udziałem Sonica to gra wyścigowa – prace nad nią idą pełną parą.

Najpopularniejszy jeż powraca - Sonic Next w produkcji?

wiadomość5 września 2005

Sega, niegdyś potentat branży, dzisiaj powoli zaczyna usuwać się w cień, ustępując pola młodszym i prężniejszym firmom, które potrafią swoje pomysły ubrać w zera i jedynki i stworzyć oryginalne, a co ważniejsze, dochodowe gry. Jednak jest jednak za wcześnie aby postawić na niej krzyżyk - Sega zamierza powrócić, i to w, no może nie wielkim, ale dobrym stylu.

Sonic MMORPG?

wiadomość8 czerwca 2005

W Sieci pojawiła się tajemnicza witryna internetowa zespołu Panovation Studios, która - po dokładniejszym przyjrzeniu się - najprawdopodobniej wydaje się być pewną zapowiedzią nowej gry Massively Multiplayer Online Role-Playing (MMORPG) z jeżem o imieniu Sonic w roli głównej. Skąd takie wnioski?