Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOS
Okładka Soccer Star Ace (iOS)

Soccer Star Ace iOS

Soccer Star Ace to opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS gra piłkarska zainspirowana japońską kreskówką Captain Tsubasa.

Sportowe | piłka nożna

Apple iOS
Okładka Soccer Star Ace (iOS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji iOS:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soccer Star Ace to wydana na mobilny system iOS dynamiczna gra piłkarska. Produkcję opracowało studio Sidewindie Games.

Gra nie sili się na wierne odtwarzanie sportowej rzeczywistości, zaś głównym źródłem inspiracji autorów był japoński serial animowany Captain Tsubasa, w Polsce emitowany jako Kapitan Jastrząb. Oznacza to, że podczas zabawy zawodnicy korzystają z mało realistycznych, ale za to bardzo efektownych zagrań specjalnych.

Gra umożliwia rozgrywanie meczy futbolowych, gdzie liczą się głównie maksymalnie efektowne dryblingi, superstrzały i specjalne techniki defensywne, które w prawdziwym meczu szybko zakończyłyby się utratą piłki. Większość zawodników posiada unikalne zdolności oraz ruchy i właściwe ich wykorzystywanie jest niezbędne do wygrywania starć. W trybie kampanii piłkarze mogą gromadzić punkty doświadczenia, za które potem rozwijamy ich umiejętności oraz odblokowujemy dostęp do nowych technik.

Mocną stroną Soccer Star Ace jest nietypowa oprawa graficzna. Została ona zaprojektowana tak, aby symulowała wygląd japońskich telewizyjnych kreskówek, w których liczba klatek na sekundę nie jest wysoka, a mimo to animacja sprawia wrażenie płynnej i bardzo dynamicznej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 6.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Soccer Star Ace

Wymagania wiekowe Soccer Star Ace

odpowiednia dla każdego wieku

Powstaje Soccer Star Ace - gra piłkarska zainspirowana Kapitanem Tsubasą
Powstaje Soccer Star Ace - gra piłkarska zainspirowana Kapitanem Tsubasą

wiadomość13 czerwca 2015

Studio Sidewindie Games pracuje nad mobilną grą piłkarską Soccer Star Ace. Dla autorów głównym źródłem inspiracji jest serial animowany Captain Tsubasa, u nas emitowany jako Kapitan Jastrząb, co oznacza, że podczas zabawy zawodnicy będą wykonywali szalone dryblingi i korzystali mało realistycznych, ale za to bardzo efektownych zagrań specjalnych.