Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneXBOXPC
Okładka Snow (2005) (XBOX)
OkładkaSnow (2005) (XBOX)

Snow (2005)

Ekonomiczny symulator narkobiznesu. Jako były aktor szukający łatwego bogactwa na nielegalnej drodze, mamy 10 lat na zbudowanie podziemnego imperium handującego kokainą w Stanach Zjednoczonych.

Strategiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Snow (2005) Premiera

anulowana

PC XBOX

Snow to ekonomiczna gra o kontrowersyjnej tematyce. W tytule tym, jako mafijny boss budujemy, bowiem podziemne imperium handlujące zakazanymi towarami i narkotykami. Przy współpracy najmowanych przez nas gońców możemy wytwarzać, przemycać oraz dystrybuować nielegalne „dobra” na terenie Stanów Zjednoczonych, Meksyku oraz Kolumbii. Podczas pięcia się na szczyt przestępczego półświatka korzystamy także z usług różnego rodzaju przydatnych instytucji, jak skorumpowane firmy prawnicze czy nocne kluby służące nam za pralnię brudnych pieniędzy. Nie zabrakło także standardowej opcji „znikania” naszych głównych rywali handlowych, co pozwala nam na dalsze poszerzanie swoich udziałów w rynku mając – przynajmniej chwilowo – spokój z konkurencją. Nasza organizacja oparta jest na odpowiednich ludziach, co stawia grającego przed wyzwaniem należytego doboru osób do zespołu i przydzielania im właściwych ról. Pozycja często nagradza także wysiłki gracza, udostępniając nieustannie coraz to nowsze postacie i niezbędny im do pracy ekwipunek.

Akcja toczy się na już wspomnianych terenach obu kontynentalnych Ameryk. Grę zaczynamy na początku roku 1975 roku jako Johnny Morrel, były aktor który zrezygnował ze swych marzeń o gwiazdorstwie i z kilkoma uncjami prochów na sprzedaż postanowił wzbogacić się w nieco łatwiejszy sposób. Na rozkręcenie naszego narkobiznesu mamy dokładnie 10 lat, które zapisały się w historii jako złoty okres przemytu twardych narkotyków (gł. kokainy) do USA. Podczas grania odsłaniana jest nam również nieliniowa fabuła, na której kierunek rozwoju możemy wpływać naszymi działaniami. Historia opowiadana jest poprzez wykorzystanie innowacyjnej formy komiksowej realizowanej w cell-shadingu.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Snow (2005): 16+

XBOX
PC