Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneSwitch
Okładka Snipperclips: Cut It out, Together (Switch)
OkładkaSnipperclips: Cut It out, Together (Switch)

Snipperclips: Cut It out, Together Switch

Oryginalna gra logiczna, opracowana przez firmę Nintendo specjalnie na potrzeby nowej konsoli – Switch.

Logiczne | towarzyska | na 2 osoby | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Snipperclips: Cut It out, Together Premiera Switch

3marca2017

Nintendo eShop

3marca2017

producent: Nintendo wydawca: Nintendo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Snipperclips: Cut It out, Together

Cities: Skylines - Nintendo Switch Edition

1-2-Switch

Pikuniku

Snipperclips: Cut It Out, Together! jest oryginalną grą logiczną, stworzoną przez firmę Nintendo specjalnie na potrzeby nowej konsoli – Switch.

Mechanika

Na Snipperclips: Cut It Out, Together! składa się szereg zróżnicowanych zagadek logicznych. Pomimo że na pierwszy rzut oka stawiane przed nami zadania mogą wydawać się niespecjalnie skomplikowane (mowa o przebijaniu balonów, wrzucaniu piłki do kosza, czy choćby potraktowaniu ołówka temperówką), ukończenie poszczególnych etapów wymaga nie tylko zdolności kreatywnego myślenia, a niekiedy także odpowiedniego refleksu, lecz również ścisłej współpracy pomiędzy graczami.

Osoby biorące udział w zabawie wcielają się bowiem w papierowe postacie, które mogą „przycinać się” nawzajem do wybranych kształtów i rozmiarów. To właśnie w ten sposób nietypowi protagoniści stają się na przykład szpilkami, hakami lub specjalnymi uchwytami zdolnymi do przenoszenia konkretnych przedmiotów. Same łamigłówki zostały podzielone na dwie grupy, opracowane z myślą o początkujących i zaawansowanych graczach.

Tryby gry

Choć filar Snipperclips: Cut It Out, Together stanowi tryb współpracy, przygotowany z myślą o maksymalnie czterech graczach, w grze pojawiają się także warianty rozgrywki oparte na rywalizacji.

Kwestie techniczne

Snipperclips: Cut It Out, Together na platformie Switch charakteryzuje się ładną i kolorową, dwuwymiarową oprawą graficzną. Bez wątpienia na uwagę zasługują możliwości silnika fizycznego, który dba o właściwą detekcję kolizji oraz o interakcję pomiędzy postaciami i obecnymi na danym etapie elementami otoczenia. Ponadto, produkcja wykorzystuje funkcjonalność „Share the Joy”, zatem w trakcie rozgrywki każdy z graczy korzysta z jednego kontrolera odłączonego od konsoli.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: max 4  

Ocena użytkowników: 9 / 10 na podstawie 219 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Snipperclips: Cut It out, Together: Odpowiednia dla każdego wieku.