Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneSwitch
Okładka Snipperclips: Cut It out, Together (Switch)

Snipperclips: Cut It out, Together Switch

Oryginalna gra logiczna, opracowana przez firmę Nintendo specjalnie na potrzeby nowej konsoli – Switch.

Logiczne | towarzyska | na 2 osoby | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Snipperclips: Cut It out, Together (Switch)

producent: Nintendo

wydawca: Nintendo

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

3marca2017

3marca2017

Nintendo eShop

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Snipperclips: Cut It Out, Together! jest oryginalną grą logiczną, stworzoną przez firmę Nintendo specjalnie na potrzeby nowej konsoli – Switch.

Mechanika

Na Snipperclips: Cut It Out, Together! składa się szereg zróżnicowanych zagadek logicznych. Pomimo że na pierwszy rzut oka stawiane przed nami zadania mogą wydawać się niespecjalnie skomplikowane (mowa o przebijaniu balonów, wrzucaniu piłki do kosza, czy choćby potraktowaniu ołówka temperówką), ukończenie poszczególnych etapów wymaga nie tylko zdolności kreatywnego myślenia, a niekiedy także odpowiedniego refleksu, lecz również ścisłej współpracy pomiędzy graczami.

Osoby biorące udział w zabawie wcielają się bowiem w papierowe postacie, które mogą „przycinać się” nawzajem do wybranych kształtów i rozmiarów. To właśnie w ten sposób nietypowi protagoniści stają się na przykład szpilkami, hakami lub specjalnymi uchwytami zdolnymi do przenoszenia konkretnych przedmiotów. Same łamigłówki zostały podzielone na dwie grupy, opracowane z myślą o początkujących i zaawansowanych graczach.

Tryby gry

Choć filar Snipperclips: Cut It Out, Together stanowi tryb współpracy, przygotowany z myślą o maksymalnie czterech graczach, w grze pojawiają się także warianty rozgrywki oparte na rywalizacji.

Kwestie techniczne

Snipperclips: Cut It Out, Together na platformie Switch charakteryzuje się ładną i kolorową, dwuwymiarową oprawą graficzną. Bez wątpienia na uwagę zasługują możliwości silnika fizycznego, który dba o właściwą detekcję kolizji oraz o interakcję pomiędzy postaciami i obecnymi na danym etapie elementami otoczenia. Ponadto, produkcja wykorzystuje funkcjonalność „Share the Joy”, zatem w trakcie rozgrywki każdy z graczy korzysta z jednego kontrolera odłączonego od konsoli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: max 4  

Ocena czytelników: 8,8 / 10 na podstawie 178 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Snipperclips: Cut It out, Together

Wymagania wiekowe Snipperclips: Cut It out, Together

odpowiednia dla każdego wieku

Czarny Wilk Ekspert 5 lipca 2017

Niewiarygodnie pozytywne zaskoczenie. Tytuł, który odpaliłem w zasadzie wyłącznie dlatego, że nie miałem pod ręką zbyt wielu innych alternatyw, okazał się być jedną z najlepszych multiplayerowych produkcji, w jakie grałem w ostatnich latach. Oryginalny, pomysłowy, wypełniony zawartością - to jeden z najlepszych cichych hitów Nintendo Switcha. Pod warunkiem, że mamy z kim grać, gdyż samotna zabawa już tak bardzo nie bawi.

9.0