Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Smash up Derby (PC)
OkładkaSmash up Derby (PC)

Smash up Derby PC

Dynamiczne wyścigi samochodowe, nawiązujące do klasyki gatunku, gry Destruction Derby. Gracz staje się kierowcą startującym w karkołomnych wyścigach i tryumfując w kolejnych zawodach może wspinać się po szczeblach kariery.

Wyścigi | samochodowe | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smash up Derby Premiera PC

4kwietnia2003

pudełko PL

4kwietnia2003

producent: CI Games / City Interactive wydawca: Lemon Interactive wydawca PL: Lemon Interactive Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Smash up Derby

Grand Theft Auto III

Wreckfest

FlatOut

Smash up Derby to dynamiczne wyścigi samochodowe, nawiązujące do klasyki gatunku, gry Destruction Derby, stworzone przez polską firmę developerską - CITY interactive. Gracz staje się kierowcą startującym w tych karkołomnych wyścigach i tryumfując w kolejnych zawodach może wspinać się po szczeblach kariery. Podobnie jak w serii Destruction Derby tak i tu celem rozgrywki jest nie tylko dojechanie na metę jako pierwszy, lecz także „rozwalenie” innych przeciwników, uszkodzenie im samochodów, itp. Autorzy zawarli w Smash up Derby 20 różnorodnych samochodów oraz 28 torów. Gra wykorzystuje zaawansowany silnik graficzny „Virtools”, zastosowany między innymi w grach: Syberia i Michael Schumacher Kart 2002 (różne ujęcia kamer, liczne efekty specjalne). Tory zbudowane są średnio z 50 000 polygonow i około 80 różnych materiałów, a samochody składają się z 6000 polygonów i około 10 materiałów o zróżnicowanych cechach wizualnych i fizycznych. Ponadto do zalet tego tytułu zaliczyć należy realistyczny model zniszczeń samochodów oraz wykorzystanie silnika fizycznego firmy Havok. Smash up Derby pozwala na zabawę jednoosobową i wieloosobową do szesnastu osób równocześnie. Dodatkowo gra obsługuje Force Feedback i Vibration Force.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 535 głosów czytelników.

Smash up Derby cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Smash up Derby

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Smash up Derby Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D