Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS4SwitchXONE
Okładka Skater XL (PC)

Skater XL

Zręcznościowy symulator jazdy na deskorolce, w którym trafiamy na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. W trakcie zabawy w Skater XL przejmujemy kontrolę nad tytułowym skaterem, a rozgrywka polega na wykonywaniu trików i łączeniu ich w widowiskowe kombinacje.

Zręcznościowe | TPP | deskorolka | indie | elementy symulacyjne

Okładka Skater XL (PC)

data premiery gry:

28lip2020

PC PS4 XONE

gru2020

Switch

Skater XL jest zręcznościowym symulatorem jazdy na deskorolce. Produkcja została opracowana przez niezależny zespół Easy Day Studios, którego członkowie wcześniej opracowali ciepło przyjętego Skatera na urządzenia mobilne.

Mechanika

W Skater XL przejmujemy kontrolę nad tytułowym skaterem. Obserwując go z perspektywy trzeciej osoby (TPP), wykonujemy rozmaite triki, starając się zdobyć jak największą liczbę punktów. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim łączenie poszczególnych ewolucji w rozbudowane kombinacje oraz płynne przechodzenie od jednej sztuczki do drugiej. Autorzy oddają nam do dyspozycji szereg autentycznych miejsc ulokowanych na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, na czele ze słynnym West LA Courthouse w Los Angeles. W miarę postępów odblokowujemy nie tylko nowe elementy ubioru dla naszego zawodnika, lecz także samych skaterów i coraz lepsze deski.

Kwestie techniczne

Skater XL działa w oparciu o technologię Unity, a trójwymiarowa grafika tego tytułu prezentuje przyzwoity poziom. Gra nie obsługuje klawiatury – do zabawy wymagany jest pad.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Klasyfikacja PEGI Skater XL

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Skater XL

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core i5-2520M 2.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 950 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7

PC
Switch
PS4
XONE