Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Shoot Many Robots: Arena Kings (PC)

Shoot Many Robots: Arena Kings PC

Spin-off side-scrollowej zręcznościówki Shoot Many Robots, polegającej na eksterminacji zbuntowanych robotów. Tym razem mamy jednak do czynienia z rozgrywką w trybie deathmatch, opartą na darmowym modelu rozgrywki wspomaganym mikropłatnościami.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | platformówki | multiplayer | 2.5D | MMO

PC Windows
Okładka Shoot Many Robots: Arena Kings (PC)

producent: Demiurge Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shoot Many Robots: Arena Kings to spin-off oldschoolowej gry zręcznościowej, w której stawaliśmy do walki ze zbuntowanymi robotami, a naszym celem była ich eksterminacja przy użyciu różnych rodzajów broni. Tym razem twórcy skupili się jednak na multiplayerowym trybie deathmatch i, w przeciwieństwie do pierwowzoru, postawili na darmową rozrywkę PvP wspomaganą mikropłatnościami.

Do dyspozycji graczy oddano nowy tryb „Royal Flush”, który przez autorów określany jest żartobliwie jako „gra o porcelanowy tron”. Rywalizacja królów polega na zlikwidowaniu przeciwnika, a następnie odebraniu mu korony i umieszczeniu jej w specjalnym, teleportującym się, złotym sedesie. Ukończenie poszczególnych wyzwań pozwala na odblokowanie osiągnięć i rozbudowanie swojego śmiercionośnego arsenału. Absurdalnego humoru twórców gry dopełnia szeroka gama często bardzo wymyślnych broni oraz ekscentrycznych kostiumów (jak np. skrzydła motyla, hełm nurka itp.).

Przy tworzeniu Shoot Many Robots: Arena Kings wykorzystano najlepsze pomysły z macierzystej gry, doprawiając je wieloma soczystymi nowościami. Autorzy na bieżąco przyjmują sugestie graczy z całego świata, starając się wprowadzać kolejne nowości wraz z każdą kolejną aktualizacją gry. W przeciwieństwie do multiplatformowego pierwowzoru Arena Kings została wydana jedynie na komputery PC.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Shoot Many Robots: Arena Kings

Wymagania wiekowe Shoot Many Robots: Arena Kings

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Shoot Many Robots: Arena Kings

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Zapowiedziano Shoot Many Robots: Arena Kings
Zapowiedziano Shoot Many Robots: Arena Kings

wiadomość24 lipca 2012

Studio Demiurge zapowiedziało kontynuację Shoot Many Robots. W przeciwieństwie do pierwszej części, gra ukaże się jedynie na PC i wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Ruszyły już zapisy na beta testy.