Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Screamer 2 (PC)

Screamer 2 PC

Screamer 2 jest drugą odsłoną popularnej serii gier wyścigowych. W porównaniu z wydanym w 1995 roku pierwowzorem deweloperzy ze studia Milestone zadbali m.in.

Wyścigi | samochodowe

PC Windows
Okładka Screamer 2 (PC)

producent: Milestone

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15listopada1996

5sierpnia1997

pudełko PL

Screamer 2 to druga część ze znanej serii wyścigów samochodowych firmowana nazwą Screamer. Rajdy te o charakterze zręcznościowym, wykonane zostały z wykorzystaniem trójwymiarowej grafiki z wysoką dbałością realizm i szczegóły rozgrywki. Ścigać się będziemy w Anglii, Egipcie, Kalifornii, Finlandii, Szwajcarii i Kolumbii. Jednak na samym początku dostępne będą tylko trzy państwa, dopiero w miarę upływu gry i zdobytych punktów, gracz będzie poznawał nowe trasy. Do wyboru gracza pozostają cztery specjalne samochody, przystosowane do jazdy w najcięższych warunkach.

Screamer 2 oferuje bardzo dynamiczną i efektowną zabawę, w której można sobie pozwolić na dość odważne wyczyny i manewry. Doskonale zaprojektowano modele samochodów, jak również realistyczne odwzorowano warunki jazdy po asfalcie, szutrze, śniegu, błocie i piachu. W grze dostępnych jest kilka modeli rozgrywki: zręcznościowy, jazda na czas, zawody, gra wieloosobowa dla dwóch graczy na jednym komputerze (podzielony ekran) lub dwóch komputerach w połączeniu szeregowym oraz większej ilości graczy w sieci lokalnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Screamer 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Screamer 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D + wykorzystuje joystick