Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCWii
Okładka Saddle Club: Grand Galop (PC)
OkładkaSaddle Club: Grand Galop (PC)

Saddle Club: Przygody w siodle

Saddle Club: Grand Galop

Saddle Club: Przygody w siodle to przygotowana przez studio Tate Interactive gra familijna adresowana do młodych miłośników koni i jeździectwa. Tytuł bazuje na popularnym serialu i książkach autorstwa Bonnie Bryant.

Towarzyskie | książki | seriale TV | dla dzieci | o koniach | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Saddle Club: Przygody w siodle Premiera

27sie2010

PC Wii

producent: Tate Multimedia wydawca: Deep Silver wydawca PL: Cenega S.A.

Gry podobne do Saddle Club: Przygody w siodle

Kocham Konie 2

Barbie Horse Adventures Mystery Ride

Kocham konie!

Saddle Club: Przygody w siodle to produkcja przygotowana w głównej mierze z myślą o najmłodszych przedstawicielkach płci pięknej, interesujących się tematyką jeździectwa. Za stworzenie gry odpowiada polskie studio Tate Interactive.

Omawiana gra bazuje zarówno na popularnym serialu telewizyjnym dla dzieci, jak i na książkach napisanych przez Bonnie Bryant. W trakcie zabawy śledzimy minaowicie losy Stevie Lake, Carole Hanson i Lisy Artwood, zamieszkujących bardzo malownicze okolice Pine Hollow. Dziewczynki biorą udział w wielu zwariowanych przygodach, w których towarzyszą im należące do nich konie.

Właściwa zabawa skupia się przede wszystkim na eksploracji dostępnych lokacji, wykonywaniu prostych zadań i braniu udziału w turniejach jeździeckich. Producent duży nacisk położył też na konieczność dbania o zwierzęta. Konie trzeba mianowicie karmić, myć je oraz zapewniać im dogodne warunki do życia. Nie zabrakło też dodatkowych atrakcji, jak chociażby możliwości wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej i zapisania ulubionych zdjęć w specjalnie wyznaczonym do tego celu albumie.

Oprawa wizualna Saddle Club: Przygody w siodle nie odbiega zbytnio od poziomu prezentowanego przez konkurencyjne produkcje. Istotną cechą tej gry jest to, iż głosy biorących udział w przygodach postaci podłożyli polscy aktorzy.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 346 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Saddle Club: Przygody w siodle: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
Wii