Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka RustHeart (PC)

RustHeart PC

RustHeart to RPG akcji oferujące rozgrywkę kooperacyjną dla dwóch graczy. Jeden z nich kontroluje chłopca uzbrojonego w broń palną, a drugi przejmuje kontrolę nad potężnym robotem. Za grę odpowiada studio Glowmade.

RPG | science fiction | kooperacja | RPG akcji

PC Windows
Okładka RustHeart (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

RustHeart to RPG akcji nastawione na tryb kooperacyjny. Projekt opracowało studio Glowmade, mające na koncie mobilną grę WonderWorlds.

Fabuła

Gra opowiada o przygodach chłopca i skonstruowanego przez niego robota. Para udaje się w podróż przez różnorodne wymiary, w każdym napotykając nowych przeciwników i wyzwania.

Mechanika

RustHeart to RPG akcji, a więc zabawa polega głównie na eksplorowaniu świata i pokonywaniu hord wrogów za pomocą mocno zręcznościowego systemu walki. Całość zaprojektowano z myślą o trybie kooperacyjnym, w którym jeden z graczy kontroluje chłopca, a drugi robota.

Obie postacie dysponują mocno odmiennymi cechami i zdolnościami. Robot jest potężny i wytrzymały ma obrażenia, ale powolny. Z kolei chłopiec jest bardziej delikatny, ale zwinniejszy, a do tego może korzystać z broni palnej.

Rozgrywka jest mocno taktyczna i odnoszenie sukcesów wymaga dobrej współpracy między graczami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do RustHeart

Wymagania wiekowe RustHeart

12+

Electronic Arts zapowiedziało nowe gry autorów A Way Out i Fe
Electronic Arts zapowiedziało nowe gry autorów A Way Out i Fe

wiadomość9 czerwca 2019

Electronic Arts zapowiedziało trzy nowe gry, które zostaną wydane w ramach inicjatywy EA Originals. Będą to Lost in Random od autorów Fe (Zoink Games), kooperacyjne RPG RustHeart studia Glowmade oraz kolejna, nienazwana jeszcze produkcja twórców A Way Out (Hazelight).