Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Rush'n Attack (X360)
OkładkaRush'n Attack (X360)

Rush'n Attack X360

Rush'n Attack to zręcznościówka, która w 1985 r. pojawiła się na popularnych w tamtym czasie automatach. Po dwudziestu dwóch latach od premiery postanowiono przypomnieć ten tytuł posiadaczom konsoli Xbox 360.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rush'n Attack Premiera X360

23maja2007

producent: Digital Eclipse wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Rush'n Attack to zręcznościówka, która w 1985 r. pojawiła się na popularnych w tamtym czasie automatach. Po dwudziestu dwóch latach od premiery postanowiono przypomnieć ten tytuł posiadaczom konsoli Xbox 360. Niniejsza gra została udostępniona w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Przystępując do zabawy użytkownik wciela się w postać amerykańskiego komandosa, wdzierającego się na teren bazy wroga. Aby w pełni wywiązać się z powierzonej misji, protagonista eliminuje każdego, kto staje mu na drodze. W tym celu przeważnie posługuje się on posiadanym nożem i okazjonalnie korzysta ze znalezionej broni palnej, jak chociażby bazooki.

Z myślą o zabawie w pojedynkę przygotowano cztery poziomy o zróżnicowanym stopniu trudności. Natomiast miłośnikom potyczek wieloosobowych zaoferowano dwie opcje: kooperację i rywalizację. Niezależnie od wybranego rodzaju rozgrywka odbywa się na podzielonym ekranie, ukazując widok obu użytkowników. Dodatkowo zaimplementowano dwanaście wyzwań, uszeregowanych według stopnia zaawansowania gracza.

Producenci zaproponowali dwie oprawy audiowizualne. Starcia z wrogimi żołnierzami mogą odbywać się z udziałem grafiki z lat osiemdziesiątych XX w. przy dobrze znanych motywach muzycznych. Istnieje też sposobność wyboru zdecydowanie poprawionej wersji, zawierającej m.in. lepsze efekty dźwiękowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Rush'n Attack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Rush'n Attack Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live