Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka R.I.P.D.: The Game (PC)

R.I.P.D.: The Game

R.I.P.D.: The Game to gra akcji, w której kamera umieszczona jest za plecami bohatera. Gracz wciela się w pracownika służby bezpieczeństwa zaświatów, zaś jego zadaniem jest obrona ludzkości przed złymi duszami.

Akcji | TPP | elementy logiczne | filmy | policyjne | TPS | kooperacja

Okładka R.I.P.D.: The Game (PC)

data premiery gry:

16lip2013

PC PS3

17lip2013

X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

R.I.P.D.: The Game to trzecioosobowa strzelanka, oparta na motywach filmu, który w naszym kraju ukazał się pod tytułem R.I.P.D. Agenci z zaświatów. Grę wyprodukowało studio Old School Games, czyli jeden z oddziałów firmy Saber Interactive.

Gra opowiada o losach detektywa Nicka Cruza, który ginie na służbie, a po śmierci dołącza do tytułowej organizacji. Pełni ona rolę policji zaświatów i jej zadaniem jest obrona śmiertelników przed złymi duszami, które nie chcą spoczywać w pokoju. Rozpoczynający nową karierę Cruz zostaje przydzielony jako partner do weterana imieniem Roy Pulsipher. Twórcy ściśle współpracowali z wytwórnią Universal w celu zapewnienia pełnej zgodności gry z wizją przedstawioną w filmie.

R.I.P.D.: The Game zaprojektowano z myślą o trybie kooperacji dla dwóch osób. Naszym zadaniem jest oczywiście przedarcie się przez pełne potworów poziomy. System walki oferuje wysoką efektowność starć. Podczas bitew regularnie rozrywamy wrogów na kawałki i nabijamy ich na ostre elementy otoczenia. Dostępna jest również opcja aresztowania niektórych przeciwników. Za sukcesy nagradzani jesteśmy wirtualną walutą, która umożliwia kupowanie nowego uzbrojenia oraz ulepszanie umiejętności bohaterów. Ciekawym elementem jest system zakładów między partnerami. Gracze sami wybierają kryteria, np. kto zabije więcej wrogów lub kto ostatni zginie, oraz ustalą jaką sumę postawią na siebie samych. Zwycięzca zgarnia całą pulę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 3,8 / 10 na podstawie 85 głosów czytelników.

Gry podobne do R.I.P.D.: The Game

Klasyfikacja PEGI R.I.P.D.: The Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe R.I.P.D.: The Game

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 3 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7
 R.I.P.D.: The Game - Atlus zapowiedział strzelankową adaptację filmu R.I.P.D. Agenci z zaświatów
R.I.P.D.: The Game - Atlus zapowiedział strzelankową adaptację filmu R.I.P.D. Agenci z zaświatów

wiadomość11 czerwca 2013

Firma Atlus zapowiedziała kooperacyjną strzelankę R.I.P.D.: The Game, będącą adaptacją nadchodzącego filmu, który w Polsce otrzymał tytuł R.I.P.D. Agenci z zaświatów.

PC
PS3
X360