Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360PS3WiiNDS
Okładka Rango The Video Game (PS3)

Rango The Video Game

Gra zręcznościowa na podstawie filmu animowanego w reżyserii Gore’a Verbinskiego. Wcielamy się w kameleona Rango, który trafia do miasteczka Brud (ang. Dirt). Tam zostaje walczącym o sprawiedliwość stróżem prawa. Całość skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych graczy.

Zręcznościowe | filmy animowane

Okładka Rango The Video Game (PS3)

data premiery gry:

1mar2011

X360 PS3 Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rango The Video Game to kolejna produkcja zręcznościowa stworzona na bazie wyświetlanego równolegle w kinach filmu animowanego. Za reżyserię rzeczonego obrazu odpowiada Gore Verbinski, autor m.in. trzech odsłon Piratów z Karaibów. Gra skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych, którzy z po raz kolejny z chęcią wejdą w świat zapamiętany ze srebrnego ekranu.

Wcielamy się w pociesznego kameleona o imieniu Rango, który ma poważny problem tożsamości. Jeszcze do niedawna uznawał się za bohatera żyjąc w swoim bezpiecznym terrarium, jednak na skutek pewnych nieprzewidzianych okoliczności trafił do miasteczka Brud (ang. Dirt) umiejscowionego na pustyni Mojave gdzieś w rejonie Starego Zachodu. Tam zostaje walczącym o sprawiedliwość stróżem prawa. W ten sposób musi zmierzyć się z okrutną rzeczywistością, stając po tej "dobrej" stronie i próbując poradzić sobie ze wszystkimi złoczyńcami zagrażającymi pustynnej mieścinie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena czytelników: 6,2 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 229,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Rango The Video Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Film animowany Rango doczeka się przeglądarkowej adaptacji

wiadomość11 lutego 2011

Przyzwyczailiśmy się już, że wysokobudżetowym filmom animowanym towarzyszą oparte na ich kanwie gry. Najnowszym przykładem tego trendu będzie przeglądarkowe Rango: The WORLD.

X360
PS3
Wii
NDS