Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOANDiOS
Okładka Rangers of Oblivion (AND)

Rangers of Oblivion

Gra MMORPG, w której wcielamy się w tytułowych Strażników. W trakcie zabawy w Rangers of Oblivion zajmujemy się głównie polowaniami na potwory, co możemy robić w pojedynkę lub w towarzystwie innych graczy.

RPG | TPP | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | multiplayer | kooperacja | RPG akcji

Okładka Rangers of Oblivion (AND)

producent: GTArcade

wydawca: GTArcade

Strona oficjalna

data premiery gry:

15sty2019

AND iOS

Rangers of Oblivion to gra MMORPG, za której opracowaniem stoi firma GTArcade. Produkcja jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Rangers of Oblivion przenosi nas do fantastycznego świata Malheim. Mieszkańcy tej malowniczej krainy cieszyli się spokojnym życiem aż do momentu, kiedy owe ziemie zostały opanowane przez wszelkiej maści bestie. Gracze wcielają się w tytułowych Strażników, a ich zadaniem jest zaprowadzenie ładu i porządku w Malheimie, nim ten padnie pod naporem potworów, a także rozprawienie się z siłami zła stojącymi za tym kataklizmem.

Mechanika

Obserwując bohatera (którego samodzielnie tworzymy, wybierając jego płeć oraz wygląd) z perspektywy trzeciej osoby (TPP), w trakcie zabawy w Rangers of Oblivion zajmujemy się przede wszystkim przemierzaniem krainy i polowaniem na wyżej wspomniane bestie.

Starcia z potworami toczą się w czasie rzeczywistym, a w ich trakcie należy nie tylko wykazać się refleksem i zręcznością, lecz także umiejętnie wykorzystywać mocne strony aktualnie dzierżonej broni oraz robić użytek z rozmaitych zdolności bojowych. Autorzy oddają nam do dyspozycji zróżnicowane narzędzia mordu, z których każdym walczy się w inny sposób; mowa o ciężkim mieczu, lancy, łuku, podwójnych ostrzach, magicznej lasce oraz pancernych rękawicach. W miarę postępów rozwijamy protagonistę, który awansuje na kolejne poziomy i zdobywa coraz lepsze wyposażenie; nowe elementy ekwipunku tworzymy w oparciu o surowce znajdowane w truchłach ubitych maszkar.

W przerwach od polowań można spędzić czas na próbach oswojenia dzikich koni, poszukiwaniach skarbów, łowieniu ryb czy przygotowywaniu egzotycznych posiłków. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by swobodnie eksplorować Malheim, co uatrakcyjnia obecność cyklu dobowego oraz zmiennych, niekiedy gwałtownych warunków atmosferycznych.

Tryby gry

Na Rangers of Oblivion składa się ponad dziesięć trybów gry. Wśród nich można znaleźć Speed Hunt, w którym gra poddaje próbie nasze zdolności bojowe, skoncentrowany na survivalu Expedition oraz poświęcony poszukiwaniom skarbów The Lost Isle. Poza tym produkcja pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i na multiplayerową rozgrywkę w towarzystwie innych graczy.

Kwestie techniczne

Rangers of Oblivion może się pochwalić trójwymiarową grafiką wysokiej jakości. Na uwagę zasługują zwłaszcza szczegółowe i bogato animowane potwory. Poza tym można zawiesić oko również na pełnym detali otoczeniu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Rangers of Oblivion

12+

Wymagania sprzętowe Rangers of Oblivion

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

AND
iOS