Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXBOX
Okładka Project Gotham Racing 2 (XBOX)
OkładkaProject Gotham Racing 2 (XBOX)

Project Gotham Racing 2 XBOX

Najlepsze uliczne wyścigi na konsole Microsoft Xbox? Bez wątpienia... TAK! Jeśli zagracie przynajmniej raz w te cudowna grę, to będziecie do niej wracać dzień w dzień przez bardzo długi okres czasu. Nigdy o niej nie zapomnicie.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project Gotham Racing 2 Premiera XBOX

17listopada2003

producent: Bizarre Creations wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Project Gotham Racing 2

Forza Motorsport (2005)

Midtown Madness 3

Project Gotham Racing

Najlepsze uliczne wyścigi na konsole Microsoft Xbox? Bez wątpienia... TAK! Jeśli zagracie przynajmniej raz w te cudowna grę, to będziecie do niej wracać dzień w dzień przez bardzo długi okres czasu. Nigdy o niej nie zapomnicie.

Project Gotham Racing 2 daje nam możliwość przejechania się jednymi z najszybszych wozów na świecie, ze wymienię chociażby Ferrari Enzo, Porsche GT2, BMW Z4, Pontiac GTO, po tak znanych metropoliach, jak Chicago, Edynburg, Florencja i Moskwa. Nowy system Kudosów, czyli punktów przyznawanych nam za jak najpiękniejszą jazdę, zadziwi nawet fanów tej serii. Zwiększona ilość elementów, za które są one przyznawane pozwala nam wykonywać długie combosy, podczas których zdobywamy masę tych cennych punkcików.

Rewelacyjna grafika wciśnie w fotel każdego sceptycznie nastawionego do tej serii gracza. Niezwykle realistyczne modele pojazdów (które w dodatku mogą ulec uszkodzeniu) i przecudownie odwzorowane miasta nie pozwolą nam oderwać oczu od telewizora nawet na momencik. Równie wspaniale przedstawia się muzyka, której najbardziej charakterystyczna cecha są radia, których możemy słuchać w czasie wyścigów (każde z nich prowadzone jest przez DJ'a).

Dla amatorów ścigania się z ludźmi z drugiego końca świata przygotowano bardzo dobry tryb online. Ci, którzy nie posiadają zestawu Xbox Live! będą się musieli zadowolić trybem dla dwóch graczy na podzielonym ekranie TV.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1–8  

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 158 głosów czytelników.

Project Gotham Racing 2 cena w dniu premiery: 199 PLN

Klasyfikacja PEGI Project Gotham Racing 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Project Gotham Racing 2 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Kierownica
  • Xbox Live!
  • Dolby Digital 5.1