Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOS
Okładka Project CARS GO (AND)

Project CARS GO

Dedykowany platformom mobilnym spin-off popularnej serii gier wyścigowych Project CARS. Gra Project CARS GO oferuje szeroką gamę pojazdów, tras i trybów rozgrywki. Za jej powstanie odpowiadają zespoły Gamevil i Slightly Mad Studios.

Wyścigi | multiplayer | elementy symulacyjne

Okładka Project CARS GO (AND)

wydawca: Gamevil

data premiery gry:

2020

AND iOS

Project CARS GO jest stworzoną z myślą o AND i iOS trójwymiarową grą wyścigową, która oferuje doznania zbliżone do produkcji znanych ze stacjonarnych konsol. Gracze mogą jeździć licznymi, realistycznie odwzorowanymi i licencjonowanymi samochodami. Tytuł oferuje także możliwość modyfikowania pojazdów. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada studio Gamevil, znane m.in. z ArcheAge Begins, Kritika: The White Knights oraz Dragon Blaze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6,4 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Project CARS GO

odpowiednia dla każdego wieku

Codemasters kupiło twórców Project CARS
Codemasters kupiło twórców Project CARS

wiadomość28 listopada 2019

Firma Codemasters ogłosiła, że kupiła zespół Slightly Mad Studios – twórców serii Project CARS. Owocem tego przedsięwzięcia ma być powstanie „globalnego lidera w gatunku gier wyścigowych”.

Powstaje mobilne Project CARS
Powstaje mobilne Project CARS

wiadomość16 maja 2018

Firma Slightly Mad Studios zapowiedziała, że w studiu Gamevil powstaje mobilny spin-off jej wyścigowej serii Project CARS. Produkcja będzie nosiła tytuł Project CARS GO i trafi na urządzenia z systemami iOS i Android w modelu darmowym z mikropłatnościami.

AND
iOS