Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOS
Okładka Project CARS GO (AND)

Project CARS GO

Dedykowany platformom mobilnym spin-off popularnej serii gier wyścigowych Project CARS. Gra Project CARS GO oferuje szeroką gamę pojazdów oraz tras. Za jej powstanie odpowiadają zespoły Gamevil i Slightly Mad Studios.

Wyścigi | zagraj za darmo | elementy symulacyjne

Okładka Project CARS GO (AND)

data premiery gry:

23mar2021

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project CARS GO jest poboczną odsłoną popularnego cyklu gier wyścigowych, zatytułowanego Project CARS. Produkcja powstała z myślą o urządzeniach mobilnych i stanowi owoc współpracy zespołu Slightly Mad Studios (autorów wszystkich jej poprzedniczek) oraz firmy Gamevil.

Mechanika

Podobnie jak ma to miejsce w głównych częściach serii, w Project CARS GO bierzemy udział w emocjonujących wyścigach samochodów. Pracując nad tym projektem, autorzy starali się zachować złoty środek pomiędzy realizmem a zapewnieniem dobrej zabawy nie tylko zaprawionym w bojach, lecz również początkującym kierowcom. Tytuł oddaje nam więc do dyspozycji szeroki wachlarz licencjonowanych pojazdów, wśród których znajdziemy zarówno egzotyczne superauta, jak i nieco słabsze samochody o (mniej lub bardziej) sportowym zacięciu. Każda maszyna jest przy tym podatna na modyfikacje optyczne oraz mechaniczne. Ponadto walka o zwycięstwo toczy się tutaj na prawdziwych torach. Gra oferuje uproszczone sterowanie ochrzczone przez autorów mianem „One Touch”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Project CARS GO

odpowiednia dla każdego wieku

Codemasters kupiło twórców Project CARS
Codemasters kupiło twórców Project CARS

wiadomość28 listopada 2019

Firma Codemasters ogłosiła, że kupiła zespół Slightly Mad Studios – twórców serii Project CARS. Owocem tego przedsięwzięcia ma być powstanie „globalnego lidera w gatunku gier wyścigowych”.

Powstaje mobilne Project CARS
Powstaje mobilne Project CARS

wiadomość16 maja 2018

Firma Slightly Mad Studios zapowiedziała, że w studiu Gamevil powstaje mobilny spin-off jej wyścigowej serii Project CARS. Produkcja będzie nosiła tytuł Project CARS GO i trafi na urządzenia z systemami iOS i Android w modelu darmowym z mikropłatnościami.

AND
iOS