Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiMMOPC
Okładka Project C (PC)

Project C PC

Produkcja typu MMO, będąca debiutanckim dziełem studia Darewise Entertainment. W Project C gracze trafiają do rozległego, otwartego świata utrzymanego w klimatach science fiction.

Akcji | science fiction | MMORPG | sandbox | multiplayer

PC Windows
Okładka Project C (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2019

Project C jest debiutancką produkcją studia Darewise Entertainment, opracowaną z myślą o platformie PC. Mowa o grze typu MMO, która zabiera nas w podróż do rozległego, otwartego świata; w trakcie zmagań nie tylko poznajemy kolejne rozdziały historii opowiedzianej przez deweloperów, lecz także możemy wprowadzać permanentne zmiany w strukturze świata gry. To ostatnie było możliwe dzięki wykorzystaniu technologii SpatialOS firmy Improbable, pozwalającej na wykonywanie w chmurze najbardziej skomplikowanych obliczeń związanych z zaawansowanymi symulacjami.

Warto odnotować, że studio Darewise zostało założone przez Viktora Antonova (który zaprojektował miasta City 17 z Half-Life'a 2 i Dunwall z Dishonored) oraz Randy'ego Smitha (głównego projektanta Waking Mars oraz Thief: Deadly Shadows). Poza tym nad grą pracują ludzie, którzy wcześniej tworzyli między innymi gry z serii Halo i Assassin's Creed, a także takie tytuły jak Call of Duty: Black Ops, Doom czy Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Project C

odpowiednia dla każdego wieku

Project C to MMO od weteranów Half-Life 2 oraz serii Thief i Dishonored
Project C to MMO od weteranów Half-Life 2 oraz serii Thief i Dishonored

wiadomość10 marca 2018

Główny projektant Thief: Deadly Shadows i artysta odpowiedzialny za miasta w Half-Life 2 oraz serii Dishonored pracują nad utrzymaną w klimatach science fiction grą MMO Project C.