Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Life Beyond (PC)
OkładkaLife Beyond (PC)

Life Beyond PC

Project C

Produkcja typu MMO, będąca debiutanckim dziełem studia Darewise Entertainment. W Life Beyond gracze trafiają do rozległego, otwartego świata utrzymanego w klimatach science fiction.

Akcji | TPP | science fiction | sandbox | elementy RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Life Beyond Premiera PC

2022

producent: Darewise Entertainment wydawca: Darewise Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Life Beyond

No Man's Sky

Astroneer

Space Engineers

Life Beyond jest debiutancką produkcją Darewise Entertainment. Mowa o grze typu MMO, która zabiera graczy w podróż do rozległego, otwartego świata. Warto odnotować, że studio Darewise zostało założone przez Viktora Antonova (który zaprojektował miasta City 17 z Half-Life'a 2 i Dunwall z Dishonored) oraz Randy'ego Smitha (głównego projektanta Waking Mars oraz Thief: Deadly Shadows). Poza tym nad grą pracują ludzie, którzy wcześniej tworzyli między innymi gry z serii Halo i Assassin's Creed, a także takie tytuły jak Call of Duty: Black Ops, Doom czy Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

Fabuła

Akcja przedstawiona w Life Beyond osadzona została w przyszłości. W tych czasach ludzkość odkryła tajemniczą planetę – Corvus – na którą tafia gracz. Jego celem jest pomoc w rozwoju tego świata.

Mechanika

Life Beyond przenosi gracza do rozległego, otwartego świata skrywającego wiele cennych technologii czekających na odkrycie. Produkcja nie narzuca żadnego stylu rozgrywki i daje pełną swobodę w eksploracji planety, której zróżnicowane ekosystemy reagują na poczynania graczy. W czasie zabawy można m.in. wykonywać zadania zlecane przez inne postacie. Nie zabrakło także handlu, który powala na pozyskanie surowców, broni czy też pojazdów.

Istotną rolę w rozgrywce pełnią klany, do których gracz może dołączyć. Siła ich wpływów oraz relacje z innymi grupami są zależne od działań członków.

W produkcji nie zabrakło także walki prowadzonej w czasie rzeczywistym z członkami wrogich klanów oraz lokalnymi formami życia.

Kwestie techniczne

Life Beyond wykonane zostało w trójwymiarowej, kreskówkowej oprawie graficznej.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6.5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Life Beyond: 12+