Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS3PCX360
Okładka Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned (PS3)

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned

Gra łącząca elementy zręcznościówki i przygodówki rozgrywająca się w uniwersum znanym z popularnej serii filmów Piraci z Karaibów. Wcielamy się w kapitana statku pirackiego, który wraz z postępami w zabawie rozwija własne umiejętności i staje się coraz potężniejszy.

Przygodowe | TPP | piraci | elementy RPG | filmy | przygodowe gry akcji

Okładka Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned (PS3)

data premiery gry:

anulowana

PC X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned to gra akcji z elementami RPG opowiadająca o przygodach piratów i przenosząca graczy do uniwersum znanego z filmowej serii Piraci z Karaibów. Dzieło zostało stworzone przez studio Propaganda Games, które odpowiada między innymi za Turoka.

Fabuła tego tytułu rozgrywa się wiele lat przed historią znaną ze wspomnianej trylogii, dlatego też nie wcielamy się w żadnego z głównych bohaterów filmowych. W grze pojawia się jednak kilka znanych postaci oraz motywów. Gracz prowadzi postać młodego pirata, który przemierza duży, otwarty świat Karaibów (drogą lądową i wodną) oraz odkrywa kolejne wydarzenia zupełnie nowej, niesamowitej opowieści. Podobnie jak w filmach, pojawiają się w niej także wydarzenia fantastyczne.

W dziele Propaganda Games zawarto wiele elementów RPG. Chociaż gracz nie może stworzyć własnej, oryginalnej postaci, to jednak pojawia się opcja rozwijania głównego bohatera i modyfikowania jego statystyk. W pewnym zakresie możemy również wpływać na jego wygląd. Niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni do podejmowania moralnych wyborów i prowadzenia rozbudowanych dialogów. Podczas zabawy napotykamy oczywiście wielu przeciwników, z którymi walczymy zarówno na lądzie, jak i na wodzie. Główny bohater może atakować, parować i używać specjalnych umiejętności.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 8 / 10 na podstawie 350 głosów czytelników.

Gry podobne do Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned

Wymagania wiekowe Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned

odpowiednia dla każdego wieku

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned - przed premierą
Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned - przed premierą

Przed premierą 1 czerwca 2010, 09:09

Wiadomo również, że walkę urozmaicą różne efekty pogodowe, na przykład deszcz, silny wiatr, poziom wzburzenia morza, a także wprowadzenie cyklu dnia i nocy. Warto też wspomnieć o wyglądzie okrętów, zależnym od poczynań naszej postaci. I tak – statek legendarnego bohatera ma swą prezencją nawiązywać do najwspanialszych jednostek wodnych w historii, natomiast okręt przerażającego pirata będzie przypominać upiorną łajbę stworzoną raczej z ludzkich kości niż drewna.

PC
X360
PS3