Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPG3DS
Okładka Persona Q2: New Cinema Labyrinth (3DS)
OkładkaPersona Q2: New Cinema Labyrinth (3DS)

Persona Q2: New Cinema Labyrinth 3DS

Klasyczny dungeon crawler z turowym systemem walki, będący drugim (po Persona Q: Shadow of the Labyrinth) spin-offem osadzonym w uniwersum popularnej jRPG-owej serii firmy Atlus. Głównymi bohaterami Persony Q2 jest obsada wydanej w roku 2016 Persony 5.

RPG | FPP | fantasy | turowe | dungeon-crawler | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo | urban fantasy | romanse

Persona Q2: New Cinema Labyrinth Premiera 3DS

4czerwca2019

Nintendo eShop

4czerwca2019

producent: Atlus wydawca: Atlus Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Persona Q2: New Cinema Labyrinth

Shin Megami Tensei IV

Shin Megami Tensei IV: Apocalypse

Etrian Odyssey Nexus

Persona Q2 na konsoli Nintendo 3DS to klasyczny dungeon-crawler z turowym systemem walki, którego głównymi bohaterami jest obsada Persony 5, wydanej na PlayStation i PS Vicie. Tytuł jest następcą Persony Q: Shadow of the Labyrinth, która ukazał się w 2014 roku. Podobnie jak poprzednik, gra stworzona została przez japońskie studio Atlus.

Mechanika

Persona Q2 korzysta z formuły i systemów rozgrywki cyklu Etrian Odyssey. Mamy więc do czynienia z klasycznym dungeon-crawlerem, w którym przemierzamy serię labiryntów, obserwując świat z perspektywy pierwszej osoby. W skład naszej drużny wchodzi maksymalnie pięć osób. Każda z postaci dysponuje unikalnymi umiejętnościami i atakami zaczerpniętymi wprost z głównych odsłon Persony. Potyczki z przeciwnikami odbywają się na osobnym ekranie w trybie turowym. Tytuł oferuje jedną z charakterystycznych opcji serii Etrian Odyssey, którą jest możliwość własnoręcznego rysowania map eksplorowanych podziemi i lokacji.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Persona Q2: New Cinema Labyrinth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.