Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka Pelé: Soccer Legend (iOS)
OkładkaPelé: Soccer Legend (iOS)

Pelé: Soccer Legend

Opracowana przez studio Cosi Games mobilna zręcznościówka piłkarska, powiązana z biograficznym filmem fabularnym Pele.

Sportowe | zagraj za darmo | piłka nożna | elementy logiczne | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pelé: Soccer Legend Premiera

5maj2016

AND

6maj2016

iOS

producent: Cosi Games wydawca: Cosi Games Strona oficjalna

Gry podobne do Pelé: Soccer Legend

FIFA 14

New Star Soccer

Soccer Stars

Pelé: Soccer Legend to wydana na platformę AND i iOS zręcznościówka piłkarska. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Cosi Games.

Fabuła

Gra powiązana jest z biograficznym filmem Pelé: Birth of a Legend i pozwala w uproszczonej formie rozegrać całą karierę mistrza. Zaczynamy więc na obdrapanych uliczkach brazylijskich miasteczek, aby potem stać się zawodowcem i ostatecznie zdobyć mistrzostwo świata.

Mechanika

Wydane na mobilny system AND i iOS Pelé: Soccer Legend nie jest tradycyjną grą piłkarską, w której rozgrywamy pełne mecze. Mamy tu bowiem do czynienia z zestawem wyzwań logiczno-zręcznościowych, symulujących konkretne fragmenty spotkań. W większości z nich musimy wymyślić sposób na dostarczenie piłki do bramki lub wykonanie trudnego podania, a następnie zrealizować ten plan z chirurgiczną precyzją. Dokonujemy tego rysując szybko kształty palcem na ekranie, więc przydatny jest także dobry refleks. Wszystkim tym rządzi całkiem realistyczny silnik fizyczny, choć nie zabrakło także elementów zręcznościowych w postaci licznych mocy specjalnych.

W sumie na przejście czeka 150 poziomów zlokalizowanych w różnych lokacjach i miastach, w ramach których musimy pokonać ponad tysiąc wyzwań. Za wygrane otrzymujemy wirtualną walutę, służącą do odblokowywania nowych strojów oraz akcesoriów. Dostępna jest także opcja multiplayer, pozwalająca na rywalizowanie z innymi graczami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Pelé: Soccer Legend: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND