Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2PC
Okładka Paris-Dakar Rally (PS2)
OkładkaParis-Dakar Rally (PS2)

Paris-Dakar Rally

Symulacja morderczego rajdu Paryż-Dakar prowadzącego przez niebezpieczne i pełne pułapek obszary północnej Afryki. Gracz musi pokonać dwanaście dwudziestopięciokilometrowych odcinków, choć jednocześnie autorzy umożliwili sporą swobodę w wyborze trasy.

Wyścigi | samochodowe | rajdy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Paris-Dakar Rally Premiera

1wrz2001

PC

7wrz2001

PS2

Gry podobne do Paris-Dakar Rally

Gran Turismo 3: A-Spec

4x4 Evolution

MX vs. ATV Unleashed

Nie są to zwykłe wyścigi, w których jeździmy po zamkniętym torze. W Paris-Dakar Rally musimy zdobyć się na najwyższe poświęcenie, aby pokonać dwanaście dwudziestopięciokilometrowych odcinków morderczego rajdu przez niegościnne rejony Afryki. Mamy dużą dowolność w wyborze trasy i tylko od naszej orientacji w terenie i umiejętności pokonywania przeszkód zależeć będzie kolejność na mecie.

Poruszamy się po różnorodnych terenach Afryki Północnej, począwszy od charakterystycznej sawanny i kamienistych równin po ruchome wydmy w Egipcie. Właśnie owe zróżnicowanie terenu zapewnia duży realizm zawodów przedstawionych w grze, w których to zawodach uczestniczą jedynie najtrwalsze konstrukcje samochodowe i najlepiej przygotowani kierowcy. Możemy wybierać spośród: siedmiu samochodów, sześciu buggies oraz sześciu motocykli. Dokładnie oddano zniszczenia poszczególnych modeli pojazdów. W wypadku awarii możemy zatrzymać się i próbować własnoręcznie naprawić maszynę.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 281 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Paris-Dakar Rally: Odpowiednia dla każdego wieku.

Paris-Dakar Rally Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 350MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D + wykorzystuje joystick
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PC
PS2