Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCWiiUPS33DSX360
Okładka Pac-Man and the Ghostly Adventures (PC)

Pac-Man and the Ghostly Adventures

Opracowana przez japoński koncern Namco Bandai trójwymiarowa gra platformowa, stworzona na kanwie popularnego serialu animowanego, wyświetlanego w naszym kraju pod tytułem Pac-Man i upiorne przygody.

Zręcznościowe | seriale animowane | platformówki 3D

Okładka Pac-Man and the Ghostly Adventures (PC)

data premiery gry:

29paź2013

X360 PS3 WiiU PC

5lis2013

3DS

Pac-Man and the Ghostly Adventures to trójwymiarowa gra platformówa. Wyprodukowało ją studio Namco Bandai. Projekt oparty jest na kanwie serialu animowanego pod tym samym tytułem.

Akcja została osadzona w krainie znanej jako Pac-World. Jej mieszkańcy przez długi czas żyli w dobrobycie, ale ich spokój dobiegł końca wraz z przybyciem złych duchów dowodzonych przez okrutnego Betrayusa. Jego spryt umożliwił upiorom ucieczkę z więzienia, a następnie szybkie podbicie Pac-World. Gracze wcielają się oczywiście w Pac-Mana – jednego z garstki wciąż wolnych mieszkańców krainy, który będzie musiał znaleźć sposób na pokrzyżowanie planów Betrayusa.

Pod względem rozgrywki Pac-Man and the Ghostly Adventures przypomina to, do czego przyzwyczaiły nas inne trójwymiarowe platformówki. Większość czasu spędzamy zatem na eksplorowaniu lokacji, pokonywaniu przeszkód i walce z przeciwnikami. Nie zabrakło jednak również elementów inspirowanych poprzednimi odsłonami serii Pac-Man. Na mapach pełno jest kropek do pożarcia, a gracze mogą zjadać złe duchy. Poziomy również roją się od specjalnych kulek energetycznych, które przez pewien czas zapewniają dodatkowe moce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Pac-Man and the Ghostly Adventures

Klasyfikacja PEGI Pac-Man and the Ghostly Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Pac-Man and the Ghostly Adventures

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7(SP1)/8
Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki
Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki

wiadomość21 maja 2015

Duch produkcji takich jak Pac-Man jest bardzo silny do dzisiaj. W uwielbianych przeze mnie produktach Platinum Games, w bijatykach, w takich niezależnych tytułach jak Hotline Miami, lub Not a Hero. 35 lat Pac-Mana to przyjemna rocznica niemalże wiecznej gry!

Zapowiedziano Pac-Man and the Ghostly Adventures
Zapowiedziano Pac-Man and the Ghostly Adventures

wiadomość15 maja 2013

Zapowiedziano grę Pac-Man and the Ghostly Adventures, która połączy elementy klasycznej serii z mechaniką trójwymiarowej platformówki.

X360
PS3
WiiU
3DS
PC