Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Outwitters (iOS)
OkładkaOutwitters (iOS)

Outwitters

Turowa gra strategiczna wyprodukowana przez twórców serii Tilt to Live. Zabawa w grze polega na toczeniu starć 1 vs 1 lub 2 vs 2, z udziałem jednostek należących do jednej z czterech dostępnych ras. Rozgrywka przeznaczona jest głównie do multiplayera.

Strategiczne | turowe | zagraj za darmo | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Outwitters Premiera

5lip2012

iOS

12mar2015

AND

Outwitters to produkcja stworzona przez zespół One Man Left Studios, znany przede wszystkim z serii gier Tilt to Live. Tytuł zadebiutował na urządzeniach mobilnych. Tym razem twórcy postanowili spróbować sił w ramach turowej gry strategicznej, w której toczymy boje zarówno z wrogami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i z żywymi przeciwnikami w asynchronicznym multiplayerze.

Zabawa, w której głównym celem jest zniszczenie bazy przeciwnika, odbywa się nie tylko w ramach starć jeden na jednego, ale także dwóch na dwóch. Przeciwnicy dobierani są na podstawie danych określających nasze umiejętności. Starcia toczą się w systemie turowym na planszach podzielonych na mniejsze pola. Gracze kierują jednostkami należącymi do jednej z czterech ras, a zabawa polega na wskazywaniu najbliższych celów i wybieraniu danej akcji (atak, obrona, umiejętność specjalna).

Przyjemna rozgrywka uzupełniana jest przez równie przyjemną dwuwymiarową oprawę graficzną, stworzoną w kreskówkowym stylu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Outwitters: 12+

Outwitters Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND