Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Nightstone (PC)

Nightstone PC

Nightstone jest klasyczną produkcją z gatunku action-RPG, za której powstanie odpowiada studio New Horizons. Gracz kieruje poczynaniami śmiałka, który rusza na wyprawę do świątyni mrocznego bóstwa, by zniszczyć tytułowy artefakt.

RPG | RPG akcji

PC Windows
Okładka Nightstone (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29marca2002

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nightstone to klasyczna gra z gatunku adventure/role-playing wzorowana na bardzo popularnej serii firmy Blizzard Entertainment – Diablo. Gracz może wybrać jednego z trzech bohaterów (każdy o odmiennym stylu walki i innych umiejętnościach i czarach) i zanurzyć się w mroczną fabułę pełną walki i podróży po nieznanych terenach. Naszym celem jest zniszczenie tytułowego artefaktu „Nightstone” znajdującego się w świątyni „Black Goddess Temple”. Do przejścia czeka 35 różnorodnych poziomów (jaskinie, zamczyska, opuszczone kopalnie, dzikie puszcze, itp.) na których zmierzymy się z ponad 25 rodzajami przeciwników. Gra posiada dopracowaną grafikę (szereg trójwymiarowych atrakcyjnych efektów wizualnych, dynamiczne cieniowanie, itp.) oraz zaawansowane A.I. (postacie kierowane przez komputer widzą, słyszą, posiadają węch i każdy z tych czynników wpływa na ich reakcję, prawdopodobieństwo wykrycia przeciwnika). Nightstone została wyposażona w specjalny edytor map. Pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer do ośmiu osób równocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Nightstone

Klasyfikacja PEGI Nightstone

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Nightstone

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Nighstone - marna namiastka Diablo, czy też coś więcej...

wiadomość4 lutego 2002

Już za niedługo, bo na przełomie lutego i marca firma Virgin Interactive wyda grę zatytułowaną Nighstone. Jest to najnowsza produkcja zespołu New Horizons Studios wzorowana na bardzo popularnej serii firmy Blizzard Entertainment – Diablo.