Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweXONEPS4
Okładka NHL 19 (XONE)
OkładkaNHL 19 (XONE)

NHL 19

Kolejna część popularnego cyklu symulatorów hokeja, w którym kierujemy licencjonowanymi i realistycznie odwzorowanymi drużynami oraz zawodnikami. Podobnie jak wszystkie poprzednie części, gra NHL 19 została stworzona przez studio EA Sports.

Sportowe | hokej | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | EA Play

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NHL 19 Premiera

14wrz2018

PS4 XONE

Opracowana z myślą o PS4 i XONE, kolejna odsłona popularnej serii symulatorów hokeja od EA Sports, której pierwsza część ukazała się na rynku w 1994 roku. Gracze ponownie otrzymują możliwość rozgrywania meczów, spotkań i turniejów z udziałem licencjonowanych drużyn. Produkcja oferuje tryby przewidziane zarówno dla pojedynczego gracza, jak i kilku osób.

Mechanika

NHL 19 jest kompleksowym symulatorem hokeja. Jak przystało na gry z tej serii, gracze otrzymują możliwość rozgrywania meczów, spotkań i turniejów z udziałem licencjonowanych drużyn z najsłynniejszej ligi świata (amerykańskiej National Hockey League). Spotkania są realistyczne i do złudzenia przypominają zmagania prawdziwych sportowców. Studio EA Sports dokonało kilku zmian w rozgrywce względem poprzedniej odsłony. Jedną z największych zmian jest możliwość rozgrywania spotkań pod otwartym niebem.

Wpływ na rozgrywkę ma również technologia Real Player Motion, dzięki której otrzymujemy większą kontrolę nad swoją drużyną oraz nowe sposoby na nabieranie prędkości. W połączeniu z nowym silnikiem fizyki odpowiadającym za kolizje zawodników i obiektów daje to niesamowicie realistyczny i satysfakcjonujący efekt.

Gracze mają też możliwość stworzenia swojego perfekcyjnego gracza, którego mogą ubrać i wyposażyć, korzystając z przeszło 900 przedmiotów.

Tryby gry

W NHL 19 na PS4 i XONE możemy grać samotnie albo w towarzystwie innych osób. Bawić się można w trybach kariery (prowadząc pojedynczego zawodnika lub cały zespół), turniejach, pojedynczych meczach, a także biorąc udział w szerokiej gamie rozgrywek wieloosobowych. W grze pojawiają się nowe tryby, takie jak NHL Ones (gra pojedynczymi zawodnikami – 1 vs 1 vs 1) oraz Pro-Am. Powraca również tryb Hockey Ultimate Team.

Kwestie techniczne

Dzięki wykorzystaniu nowej odsłony silnika Frostbite, a także autorskiej technologii Real Players Motion, omawiany tytuł charakteryzuje się wysoce realistyczną i pełną detali oprawą graficzną. Modele i animacje zarówno zawodników, jak i stadionów prezentują najwyższy, światowy poziom. Rozgrywkom towarzyszy profesjonalny komentarz sportowy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 98 głosów czytelników.

NHL 19 cena w dniu premiery: 288,99 PLN

Klasyfikacja PEGI NHL 19

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
XONE