Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS2
Okładka New York Race (PC)

New York Race

Futurystyczne wyścigi wzorowane na widowiskowych scenach pościgowych głośnego filmu Luca Besson, „The Fifth Element”. W grze możemy prowadzić ponad 25 różnych samochodów przyszłości, każdy posiadający własne charakterystyczne parametry i cechy.

Wyścigi

Okładka New York Race (PC)

data premiery gry:

17lis2001

PC

23lis2001

PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

New York Race to futurystyczne wyścigi wzorowane na scenach pościgowych głośnego filmu Luca Besson, „The Fifth Element”. Akacja gry toczy się na znanych z filmu powietrznych ulicach przyszłości, gdzie gracze mogą z ogromnymi prędkościami pędzić pomiędzy wysokimi wieżowcami. Do wyboru mamy kilka trybów rozgrywki, między innymi: mistrzostwa (startujemy w szeregu wyścigów w towarzystwie ośmiu rywali i musimy dotrzeć do mety na najlepszej pozycji), pojedyncze wyścigi, tradycyjny „time attack challenge” oraz zawody zwane „Keirin” (gdzie na każdym okrążeniu odpada ostatni zawodnik).

W grze możemy prowadzić ponad 25 różnych samochodów przyszłości, każdy posiadający własne charakterystyczne parametry i cechy. Ponadto na trasach wyścigów możemy zbierać różne gadżety typu: dopalacze, różne rodzaje broni i pola siłowe. Gra posiada zaawansowany engine graficzny, a trasy projektował twórca futurystycznego miasta znanego z „Piątego Elementu”

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 76 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do New York Race

Wymagania wiekowe New York Race

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe New York Race

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
Promocyjny GameStar za 5 złotych!
Promocyjny GameStar za 5 złotych!

wiadomość10 czerwca 2003

11 czerwca, czyli już jutro, do kiosków trafi najnowszy numer GameStara. Tym razem dostępne będą trzy różne wersje magazynu: wersja z dwiema płytkami CD za 17,90 zł, magazyn z jedną płytką DVD za 19,90 zł, a także - UWAGA! - zmniejszona, promocyjna wersja GameStara bez płytki dostępna w cenie 5 zł.

New York Race coraz bliżej...

wiadomość24 października 2001

Coraz bliżej do premiery gry wyścigowej tematycznie powiązanej ze znakomitym filmem Luc’a Bessona pod tytułem The Fifth Element. Jak wielu z was pamięta, jedną z bardziej dynamicznym scen tego filmu był efektownych pościg policji za taksówką niejakiego Korbena Dallasa w futurystycznej scenerii Nowego Jorku z roku 2215...

Poczuj się jak Korben Dallas

wiadomość12 lipca 2001

Francuska firma Kalisto wraz z Wanadoo oficjalnie poinformowały, że pracują aktualnie nad futurystycznymi wyścigami o nazwie „NY Race” bazującymi na surrealistycznym filmie sci-fi Luc’a Bessona pod tytułem The Fifth Element.

Poczuj się jak... Korben Dallas

wiadomość13 lutego 2001

Czy pamiętacie sympatycznego komandosa, dorabiającego „na taksówce”, który z pomocą uroczego, Piątego Elementu ratował ludzkość? Już wkrótce na ekranach naszych komputerów ponownie odwiedzimy Nowy Jork w roku 2215!

PC
PS2