Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Necromunda: Gang Skirmish (AND)

Necromunda: Gang Skirmish

Strategia turowa osadzona na tytułowej planecie z uniwersum Warhammer 40,000. W Necromunda: Gang Skirmish przejmujemy kontrolę nad jednym z gangów i walczymy o wpływy w Underhive, starając się zdominować pozostałe frakcje.

Strategiczne | science fiction | turowe | zagraj za darmo | Warhammer 40,000 | taktyczne | sieciowe | funkcje cross-platform

Okładka Necromunda: Gang Skirmish (AND)

data premiery gry:

11mar2021

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Necromunda: Gang Skirmish jest strategią turową, opartą na popularnej grze bitewnej Necromunda, stworzonej przez jeden z oddziałów firmy Games Workshop – Specialist Games. Za opracowaniem tej produkcji stoi zespół Legendary Games. Tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play (darmowym z mikropłatnościami).

Fabuła

Necromunda: Gang Skirmish zabiera nas w podróż na tytułową planetę Necromunda z uniwersum Warhammer 40,000. Większość jej powierzchni nie nadaje się do życia, przez co jedynymi skupiskami ludzkimi są tam olbrzymie struktury znane jako Hive Cities. W podziemiach owych miast, znanych jako Underhives, wszelkie formy przestępczości są na porządku dziennym, przez co stały się one arenami potyczek pomiędzy gangami walczącymi o dominację nad pozostałymi. W grze stajemy na czele jednej z takich grup. Naszym zadaniem jest poprowadzenie jej w taki sposób, by zwiększyć jej reputację i strefę wpływów, a co za tym idzie – zepchnąć na margines pozostałe frakcje.

Mechanika

W Necromunda: Gang Skirmish autorzy oddają nam do dyspozycji zróżnicowane gangi. Goliaths to przerośnięte osiłki, Escher zwiększają swój potencjał bojowy przy pomocy różnorodnych lekarstw i chemikaliów, Orlock są istnym supermocarstwem trzymającym w ryzach miejscowe kopalnie rudy, z kolei Van Saar to doskonali rzemieślnicy i zbrojmistrzowie tworzący wyśmienity sprzęt bojowy.

Po wybraniu jednego z nich nie pozostaje nam nic innego, jak rzucić się w wir walki o władzę nad Underhive. W trakcie zabawy toczymy bitwy rozgrywane w trybie turowym, w których klucz do sukcesu stanowi rozpoznanie słabych i mocnych stron przeciwnika oraz opracowanie taktyki w oparciu o tę wiedzę, a także umiejętne wykorzystywanie indywidualnych zdolności każdego z naszych gangusów.

W miarę postępów zwiększamy swoją strefę wpływów i stopniowo zaczynamy dominować nad pozostałymi ugrupowaniami. Poza tym z czasem możemy rozwijać naszych podkomendnych, a także otrzymujemy coraz szersze możliwości w kwestii modyfikacji ich wyglądu.

Tryby gry

W Necromunda: Gang Skirmish można grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer przez Internet (produkcja pozwala na cross-platformową zabawę).

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry Necromunda: Gang Skirmish wykonano w technice cel-shading oraz utrzymano w dość pstrokatej i karykaturalnej, choć jednocześnie mrocznej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Necromunda: Gang Skirmish

Wymagania wiekowe Necromunda: Gang Skirmish

16+

Wymagania sprzętowe Necromunda: Gang Skirmish

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS