Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka My Street (PS2)

My Street PS2

My Street to gra typu party game, wywodząca się ze stajni Idol Minds. Przedstawia ona na pierwszy rzut oka spokojne, niczym nie wyróżniające się osiedle, zawierające siedem domów. Jednak to tylko pozory – ta kreskówkowa okolica rządzi się własnymi prawami.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka My Street (PS2)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

9marca2003

My Street to gra typu party game, wywodząca się ze stajni Idol Minds. Przedstawia ona na pierwszy rzut oka spokojne, niczym nie wyróżniające się osiedle, zawierające siedem domów. Jednak to tylko pozory – ta kreskówkowa okolica rządzi się własnymi prawami. Zdominowana jest przez dzieci, które każdą napotkaną osobę zapraszają do wspólnej zabawy.

Na samym początku można wykreować własny wizerunek bohatera, którym się steruje. Odbywa się to poprzez łączenie ze sobą poszczególnych części ciała różnych postaci. W trybie fabularnym użytkownik powinien zarabiać pieniądze oraz kupować dla niesfornych maluchów zabawki. Należy również odnaleźć szereg zagubionych przez nie przedmiotów, bez których dalsza gra nie jest możliwa. Podporządkowanie się regułom, stawianym przez dzieci i wyjście ze starcia zwycięsko, pozwala na odblokowanie dodatkowych mini-gier.

W systemie free play kolejność rozgrywek jest dowolna, wystarczy jedynie znaleźć urwisa, od którego otrzyma się zaproszenie. Do zabawy z młodymi mieszkańcami dojść może niemalże w każdym miejscu, wliczając w to ich domy, podwórka, boiska, a nawet piwnice. Użytkownik poddany zostaje próbie między innymi w następujących konkurencjach: siatkówka, wyścigi samochodowe, bule (rzucanie kulkami) i pogoń za kurczakami. Nie może również zabraknąć eksperymentowania z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi.

W grze wziąć udział mogą cztery osoby jednocześnie. Jednak, aby było ciekawiej developerzy udostępnili opcję zabawy online, pozwalającą na wspólne uciechy nawet ośmiu użytkowników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI My Street

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe My Street

Sony PlayStation 2

Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB, Multitap

Sony zamyka amerykańskie serwery gier PS2 i PSP

wiadomość5 kwietnia 2008

Sony Computer Entertainment America informuje, że do dnia 30 czerwca bieżącego roku nastąpi zamknięcie kilkunastu serwerów obsługujących gry z PlayStation 2 i PlayStation Portable.