Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Sega Superstars (PS2)
OkładkaSega Superstars (PS2)

Sega Superstars PS2

„Sega Superstars” to kolejny tytuł na konsolę PlayStation wykorzystujący kamerkę EyeToy. Gracz znajdzie tutaj całkiem pokaźny pakiet dwunastu bardzo znanych i niezwykle popularnych gier koncernu Sega.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sega Superstars Premiera PS2

22października2004

producent: Sonic Team wydawca: SEGA Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

„Sega Superstars” to kolejny tytuł na konsolę PlayStation wykorzystujący kamerkę EyeToy. Gracz znajdzie tutaj całkiem pokaźny pakiet dwunastu bardzo znanych i niezwykle popularnych gier koncernu Sega: „Virtua Fighter”, „PuyoPop Fever”, „Sonic the Hedgehod”, „NiGHTS into Dreams”, „Super Monkey Ball”, „Virtua Striker”, „ChuChu Rocket!”, „Samba de Amigo”, „The House of the Dead”, „Space Channel 5”, „Billy Hatcher and the Giant Egg” oraz „Crazy Taxi”. Dla przykładu omówmy kilka wybranych produkcji.

W „Virtual Fighter” wcielamy się w jedną z postaci znaną każdemu miłośnikowi tej serii i lądujemy na ringu. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej grze jest możliwość znokautowania przeciwnika, oprócz rękoma, także technikami nożnymi. Jak to bywa w tego typu produkcjach: wygrywa najlepszy, przegrany zaś odchodzi w niebyt zapomnienia. Drugi z przykładowych tytułów to również bardzo znamienity przebój: „House of the Dead”, czyli tradycyjnie armia zombi do wybicia i bohater, który musi uporać się z tą nawałnicą umarlaków. „Space Channel 5” to po prostu gra muzyczna, w której dobry słuch i poczucie rytmu są jak najbardziej pożądane. „Sonic” to oczywiście znany na całym świecie sympatyczny jeżyk. Tutaj musi przebiec tunel w odpowiednim kierunku zbierając po drodze porozrzucane amulety. „Crazy Taxi” w skrócie: machasz ręką, przywołujesz taksówkę i jeśli robisz to wystarczająco skutecznie, to zdobywasz punkty – mikrofon wymagany. Ostatni z tytułów o którym warto napomknąć to „Samba de Amigo” - także gra muzyczna, bliźniaczo podobna do „Space Channel 5”.

Graficznie gierki wykonane są z należytą starannością. Także oprawa dźwiękowa nie powoduje odrętwienia uszu. Idealny zestaw gier na długie zimowe wieczory, lub też świetny środek zaradczy w momencie niespodziewanej wizyty wytęsknionej rodzinki.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sega Superstars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Sega Superstars Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • kamera EyeToy
  • mikrofon