Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka EyeToy: Play 3 (PS2)

EyeToy: Play 3 PS2

EyeToy: Play 3 to jeszcze jeden zbiór mini-gier od Sony, wykorzystujący specjalną kamerę dla konsoli PlayStation 2. Rozrywkowe kompendium podzielone zostało na dwie główne kategorie - Play Room oraz Games.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka EyeToy: Play 3 (PS2)

data premiery gry w wersji PS2:

4listopada2005

4listopada2005

pudełko PL

EyeToy: Play 3 to jeszcze jeden zbiór mini-gier od Sony, wykorzystujący specjalną kamerę dla konsoli PlayStation 2. Rozrywkowe kompendium podzielone zostało na dwie główne kategorie - Play Room oraz Games.

W tej pierwszej, zebrany został liczny zbiór narzędzi, które z racji swojej specyfiki trudno jest sklasyfikować jako gry. Przykładowo wybierając tryb Wild Fauna, nasz pokój zamieni się w kompletną dzicz, pełną drzew, krzewów czy też gór. Naturalnie słyszalne będą również charakterystyczne odgłosy towarzyszące takiemu środowisku. Do wyboru jest ponadto Motion Cam, aplikacja dzięki której można doświadczyć interakcji z wykreowanymi obiektami, w rodzaju goniących użytkownika pszczół lub poruszania bąbelkami w podwodnej scenerii.

Druga zakładka to już typowe gry, podzielone na trzy tematyczne podkategorie. Decydując się na zmagania muzyczne, można wcielić się w członka zespołu, który czasami musi zmierzyć się nadgorliwością tłumu wielbicieli lub kontrolować swoje pragnienia rzucenia w ich kierunku. EyeToy: Play 3 umożliwia także zabawę w didżeja, który poza niszczeniem płyt może jeszcze naklejać plakaty na ścianach. Dział sportowy natomiast, wymaga wykazania się przed kamerą sprawnością fizyczną, bowiem do dyspozycji gracza są takie dyscypliny jak siatkówka, czy o zgrozo amerykański futbol. W ostatniej sekcji zaszufladkowane zostały gry uniwersalne. Zaaplikowano tutaj m.in. salon piękności, gdzie należy naszych klientów poddawać masażom lub obcinać im włosy. Dla kontrastu wprowadzono obóz przetrwania, pełny wyczerpujących ćwiczeń oraz wojskowych zwyczajów. Łącznie użytkownik może liczyć na ponad pięćdziesiąt mini gier, które wchodzą w skład nadrzędnych tytułów. EyeToy: Play 3 oferuje również czteroosobową rozgrywkę multiplayer.

Konieczną do grania kamerę, podłącza się do portu USB konsoli. Rejestruje ona ruchy gracza i przenosi je na ekran telewizora, co jednocześnie umożliwia sterownie wirtualną postacią lub poruszanie się po menu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 135 głosów czytelników.

Gry podobne do EyeToy: Play 3

Klasyfikacja PEGI EyeToy: Play 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe EyeToy: Play 3

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
Ujawniono datę premiery kamery i GPS do PSP
Ujawniono datę premiery kamery i GPS do PSP

wiadomość1 września 2006

Sony opublikowało daty premiery dwóch dodatków do PSP: kamery oraz GPS. Jak na razie wiemy tylko, kiedy wspomniane akcesoria pojawią się na japońskich półkach, na informacje o premierze w innych rejonach świata trzeba jeszcze poczekać.

Sztuki walki i nie tylko w dwóch nowych grach spod znaku EyeToy dla PlayStation 2

wiadomość16 maja 2006

Nie tylko opisana przez nas w trakcie E3 2006 gra The Eye of Judgment dla PlayStation 3 zrobi w przyszłości użytek z kamery EyeToy. Korporacja Sony Computer Entertainment planuje bowiem wypuścić na rynek jeszcze dwie pozycje dla PlayStation 2, mające wykorzystywać wspomniane urządzenie peryferyjne.