Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWii
Okładka My Pokemon Ranch (Wii)
OkładkaMy Pokemon Ranch (Wii)

My Pokemon Ranch Wii

My Pokemon Ranch to tytuł, w którym główną rolę odgrywają oczywiście popularne japońskie stworki. Gra skupia się na prowadzeniu farmy Pokemonów.

Strategiczne | rolnicze | Pokemon | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Pokemon Ranch Premiera Wii

9czerwca2008

producent: Ambrella wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do My Pokemon Ranch

The Sims 3

MySims Kingdom

The Sims 2: Pets

My Pokemon Ranch to tytuł, w którym główną rolę odgrywają oczywiście popularne japońskie stworki. Gra skupia się na prowadzeniu farmy Pokemonów. Niniejsza gra została udostępniona w ramach WiiWare.

Developerzy My Pokemon Ranch uczynili swoje dzieło kompatybilnym z dwoma DS-owymi tytułami – Pokemon Diamond i Pearl. Umożliwia to transfer pupilów z tych gier na swoją farmę. Na dobry początek otrzymujemy dla swojego rancza sześć stworków (m.in. osławiony Pikachu), a każdego następnego dnia grupka ta powiększa się o jednego Pokemona.

Dopiero po spędzeniu pewnej ilości czasu w grze mamy dostęp do wszystkich oferowanych przez nią opcji. Po jej uruchomieniu nasz Mii nie może się nawet sam poruszać, obserwujemy farmę tylko z perspektyw wybranych przez program – on też decyduje o tym, gdzie Mii chodzi. Z czasem (gdy farmę zapełnia większa ilość Pokemonów) otrzymujemy kontrolę nad bohaterem, przemieszczamy się swobodnie po ranczu, rozmieszczamy różne zabawki i wchodzimy naszym Mii w interakcje z pupilkami. Możemy także podczas jakiejś zabawy pstryknąć fotkę, zapisać na karcie SD i przesłać przyjaciołom, a nawet zaprosić ich Mii do swojego gospodarstwa.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI My Pokemon Ranch

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.