Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOS
Okładka My Country 3D (iOS)
OkładkaMy Country 3D (iOS)

My Country 3D iOS

Kolejna odsłona casualowego cyklu mobilnych city builderów litewskiej firmy Game Insight. W grze wcielamy się tradycyjnie w burmistrza niewielkiego miasteczka, a naszym zadaniem jest przeobrażenie go w tętniącą życiem metropolię.

Strategiczne | ekonomiczne | casual

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Country 3D Premiera iOS

anulowana

producent: Game Insight wydawca: Game Insight Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do My Country 3D

Anno: Build An Empire

1849

SimCity BuildIt

My Country 3D to wydana na iOS casualowa strategia ekonomiczna. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Game Insight.

Mechanika

Tradycyjnie wcielamy się w burmistrza niewielkiego miasteczka i naszym zadaniem jest przeobrażenie go w tętniącą życiem metropolię. W tym celu gromadzimy podatki, konstruujemy nowe budynki i ulepszamy już istniejące, budujemy infrastrukturę oraz dbamy o zaspokajanie potrzeb mieszkańców. Wszystko to wymaga oczywiście właściwego gospodarowania budżetem, tak aby odpowiednio zbilansować przychody z wydatkami.

My Country 3D należy do casualowej odnogi swojego gatunku, więc model ekonomiczny nie jest zbytnio wymagający i pozwala nam w spokoju skoncentrować się na rozwoju miasta. Jednocześnie nacisk położony został na ingerowanie w małe elementy funkcjonowania metropolii. Ręcznie musimy np. gasić pożary, sadzić drzewka, podlewać rośliny, wysyłać pracowników do konkretnych zadań czy naprawiać zepsute hydranty. Takich aktywności są tutaj dziesiątki i dzięki temu autorzy uniknęli największego problemu tego typu produkcji, czyli sytuacji, w których gracz nie ma nic do roboty i musi bezczynnie siedzieć, wpatrując się w ekran i czekając na jakieś wydarzenie, które wymaga jego interwencji.

Kwestie techniczne

Cała zabawa odbywa się za pomocą minimalistycznego interfejsu dotykowego. Atrakcyjność rozgrywki wydatnie zwiększa także oprawa graficzna. Zgodnie z tytułem, My Country 3D wykonane zostało w pełnym trójwymiarze i gra pozwala nam swobodnie kontrolować kamerę, tak abyśmy mogli z bliska obejrzeć wszystko, co dzieje się w naszym mieście.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.8 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe My Country 3D: Odpowiednia dla każdego wieku.