Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Ms. Pac-Man (X360)

Ms. Pac-Man X360

Ms. Pac-Man to pozycja, należąca do kultowego cyklu, traktującego o konsumowaniu kropek w labiryncie. Pierwsza jego odsłona miała miejsce w 1981 r. i przeznaczona była dla popularnych w tamtym czasie automatów.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Ms. Pac-Man (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

10stycznia2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ms. Pac-Man to pozycja, należąca do kultowego cyklu, traktującego o konsumowaniu kropek w labiryncie. Pierwsza jego odsłona miała miejsce w 1981 r. i przeznaczona była dla popularnych w tamtym czasie automatów. Developerzy postanowili powiększyć grono miłośników niniejszej gry o posiadaczy konsoli Xbox 360. Tytuł dostępny jest w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty. Zarejestrowani użytkownicy mają sposobność do przetestowania kilku pierwszych leveli za darmo.

Tradycyjnie gracz wciela się w dziewczynę Pac-Mana, która przemierza kręte i niebezpieczne ścieżki labiryntu. Zadanie polega na zebraniu wszystkich punkcików i power-upów, rozmieszczonych na planszy. Nie byłoby to takie trudne, gdyby nie poruszające się duchy. Jakikolwiek kontakt z nimi kończy się utratą jednego z żyć. Mała bohaterka od czasu do czasu znajduje bonusowe owoce, przemieniające kolor przeciwników na niebieski. Dzięki temu może ona bez obaw zjadać kropeczki, otrzymując za to dodatkową liczbę punktów.

Producenci zaimplementowali dwieście pięćdziesiąt pięć poziomów, doskonale znanych z automatów. Zaliczając określoną liczbę leveli, użytkownik staje się świadkiem zabawnych i romantycznych scenek w roli głównej z protagonistką i jej ukochanym. Ponadto przygotowano oryginalną muzykę, towarzyszącą potyczkom Pani Pac-Man. Najlepszy z uzyskanych wyników zamieścić można w globalnym rankingu. W zajęciu wyższego miejsca w klasyfikacji bądź utrzymaniu zajmowanej lokaty pomaga zaliczenie dwunastu wyzwań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Ms. Pac-Man

Klasyfikacja PEGI Ms. Pac-Man

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Ms. Pac-Man

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki
Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki

wiadomość21 maja 2015

Duch produkcji takich jak Pac-Man jest bardzo silny do dzisiaj. W uwielbianych przeze mnie produktach Platinum Games, w bijatykach, w takich niezależnych tytułach jak Hotline Miami, lub Not a Hero. 35 lat Pac-Mana to przyjemna rocznica niemalże wiecznej gry!

Ms. Pac-Man już jutro na Xbox Live Arcade
Ms. Pac-Man już jutro na Xbox Live Arcade

wiadomość9 stycznia 2007

W najbliższą środę, tj. 10 stycznia 2007 roku, doczekamy się kolejnej aktualizacji usługi Xbox Live Arcade. Nie będzie ona jednak związana z premierą gry Worms HD – do sprzedaży trafi bowiem kolejny ze starych hitów firmy Namco Bandai, noszący tytuł Ms. Pac-Man.