Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS5PS4
Okładka Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 (PS5)

Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

Sieciowa gra akcji oferowana w modelu free-to-play. Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 pozwala graczom objąć kontrolę nad mechami i wziąć udział w drużynowych walkach. Za grę odpowiada B.B. Studio.

Akcji | TPP | science fiction | zagraj za darmo | mechy i roboty | sieciowe | Gundam | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 (PS5)

data premiery gry:

1paź2019

PS4

28sty2021

PS5
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 to darmowa sieciowa gra akcji, osadzona w uniwersum Gundama. Stanowi ona kontynuację Mobile Suit Gundam: Battle Operation i pozwala graczom usiąść za sterami potężnych mechów. Za opracowanie i wydanie tytułu odpowiedzialne jest Bandai Namco.

Mechanika

Podobnie jak w poprzedniej części cyklu, w Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 rozgrywka ma zręcznościowy charakter. Gracz zasiada za sterami jednego z dostępnych w grze mechów i wraz z piątką towarzyszy staje do walki z przeciwną drużyną.

W czasie potyczek gracz nie musi cały czas kontrolować mecha. W dowolnej chwili może on opuścić robota i chociażby niepostrzeżenie podłożyć ładunki wybuchowe w bazie wroga.

Dodatkowo Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 oferuje możliwość ulepszania i wymiany części mecha oraz modyfikacji jego wyglądu. Można to zrobić w bazie, płacąc obowiązującą w grze walutą, którą gromadzi się wraz z postępami w zabawie.

Tryby gry

W Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2 mecze rozgrywane są między dwiema drużynami złożonymi z sześciu pilotów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 12  

Gry podobne do Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

Klasyfikacja PEGI Mobile Suit Gundam: Battle Operation 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
PS5