Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Mining Industry Simulator (PC)

Symulator kompanii górniczej PC

Mining Industry Simulator

Symulator kompanii górniczej to reprezentant gatunku symulatorów, umożliwiający wejście w rolę właściciela firmy górniczej trudniącej się wydobyciem żwiru i rudy żelaza.

Symulacje

PC Windows
Okładka Mining Industry Simulator (PC)

producent: Crafty Studios

wydawca: Ravenscourt

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28listopada2014

4września2015

pudełko PL

Symulator kompanii górniczej (Mining Industry Simulator) to jedna z wielu produkcji należąca do popularnego gatunku symulatorów. Za grę odpowiada austriacki zespół Crafty Studios, znany z takich tytułów jak Oil Enterprise i Xtreme Roads USA. Deweloper ma na swoim koncie także szereg mniejszych projektów. Produkcja została wydana przez Ravenscourt w listopadzie 2014 roku, a we wrześniu 2015 roku trafiła do Polski za sprawą firmy Cenega.

Mechanika

Gracze wcielają się we właściciela niewielkiej firmy górniczej, którą musimy doprowadzić do wielkich sukcesów. By tego dokonać należy realizować rozmaite kontrakty, w związku z czym podczas zabawy trzeba troszczyć się o szereg elementów – począwszy od samego wydobywania surowców (żwir i ruda żelaza) w kopalniach, aż po aspekty PR-owe. Rozgrywka nie opiera się jednak na bieganiu z kilofem w ręku, czy przewożeniu materiałów przy użyciu jednej z kilkudziesięciu dostępnych maszyn. Zamiast tego twórcy postanowili oddać w ręce graczy swego rodzaju symulator biznesowy, w którym zabawa opiera się na zarządzaniu przepływem kapitału, nadzorowaniu całego procesu produkcyjnego oraz kierowaniu działaniami PR-owymi. Wszystko to przy pomocy odpowiednich tabel, statystyk i raportów.

Wersja językowa

Produkcja dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy), za którą odpowiada firma QLOC S.A. Co ciekawe, Symulator kompanii górniczej doczekał się nie tylko zwykłej, rodzimej wersji językowej, ale także śląskich napisów.

Kwestie techniczne

W przypadku Symulatora kompanii górniczej ciężko mówić o zaawansowanej technologii, gdyż przez większość czasu śledzimy tylko rozmaite tabelki i okienka w których wyświetlają się dane. W tle co prawda ukazywane się rozmaite sceny pokroju widoku pracowników wykonujących przydzielone im zadania, ale mają one marginalne znaczenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 44,90 PLN

Gry podobne do Symulator kompanii górniczej

Wymagania wiekowe Mining Industry Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator kompanii górniczej

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz/AMD Athlon X2 4800+ 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTS 250/Radeon HD 3850 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista(SP2)7/8